Yakın dövüş bileniniz varmı?

Yakın dövüş biliyomusunuz? Dövüş sporlarıyla ilgilenen insanlar genelde çok ilgi çekiyor sizcede öyle değil mi?

0|0
11|66

En İyi Erkek Görüşü

• çok iyi psikolojik dövüş yaparım adamı kafasında daha bitiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Şimdi BRUCE LEE ' ci abilerimiz, ablalarımız gelir. Ben 7 yıldır dövüşüyorum der.

BKZ : Bu sitede okuyan TIP öğrenci sayısı TR nin üniversite toplamındaki TIP öğrenci sayısından daha fazladır. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. :) Boksla uğraşıyorum. 1 Kurşun yeter o yüzden sen takılma böyle şeylere.

1|0
    0|0
  • biliyorumda niye ilgi çeksin sonuçta spor bu onu anlamadım gerçi bu sitedekilerin çoğu bunu başka amaçla yapıyo neyse

1|0
    0|0
    • İnsan onların yanında kendilerini güvende hissediyo ve kasları ilgi çekiyo

• size ne diyim hanımefendi bilemiyorum bende uğraşıyorum ve registered tım yani dışarda birine yumruk atarsam kanuni cezası var amerikada tabi burada böyle bişey var mı bilmiyorum

• Profesyonel olarak yapıyorum

1|0
    0|0
  • 15 yıldır profesyonel olarak kafakodsuyla ılgılenıyorum

1|1
    0|0
  • Greko romen çalıştım bir süre:)

1|0
    0|0
  • Kiaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • MMA yapiyorum karma dövüş stili

1|0
    0|0
  • Ben uzak dövüş biliyorum. Kavgayı görünce uzaklaşıp sıvışıyorum. :)

0|1
    0|0
  • Eskiden boks yapmıştım? bence en iyi yakın dövüş sporu.

1|0
    0|0
  • ninjutsu...

0|0
    0|0
  • Meraktan baslamistim savunma sporlarina daha sonralari bir bakmisim yillar gecmis. Sevdigim icin aikido yapiyorum.

0|0
    0|0
    • Allah yardım etsin başarılar dilerim

• İnşallah düşünüyorum bende :)

• Genel anlamda desarj olursunuz. Bir de isin obur yuzu var tabi , bir gun kendinizi savunmaniz gerekebilir. Bu yuzden aikido veya Wing Tsun ideal. Yapmanizda fayda var.

• Ben whushu ogrenmek istedim hep ama kismet olmadi. Cekiciler midir bilemem ama isin felsefesi beni daha cok ilgilendiriyor. Gosterip malzemesi yapmam.

0|0
    0|0
  • Kickboks yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Judo yaptım çünkü bu sporlar ile uğraşanlar dışarıda bu hareketleri pek göstermez insanlarda merak eder bu sebeple ilgi çeker sonuçta havada toplu salto Atabilen kaç arkadaşınız varki ;)

0|0
    0|0
  • 5 yıl taekwondo 2 yıl da body building yapmışlığım var şu anda eridim fakat tekrar başlayıp kick box body building ve wing chun karışımı birşey yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben bılmıyorumda tekme tokat dalıyorum yumruk atarken tekme atma özelliğe sahıbım :D kafa atarkende :D

0|0
    0|0
  • Ben yeni başlayacağım

0|0
    0|0
  • var. korkudan deli bir koku salarım. terle karışık idrarımsı bir şey. yakın mesafede çok etkiliyimdir.

0|0
    0|0
  • bir ara kıck boks yaptım ama kısa sure.

0|0
    0|0
  • Cevaplara bakarsak bütün site profesyonel dövüşçü, atıyor ablacım atıyorlar.

0|0
    0|0
  • ben kafayı kullanırım. sayılırmı :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel kafa atarım, sayılıyor mu?

0|0
    0|0
    • Tabi ki sayılmaz mı bizim milli dövüş sporumuz :))

• İstersen sana atabilirim bir tane?

• profesyonel taekwondo yapıyorum kırmızı-siyah kuşağım yaşımı brkliyorum siyah olmak için. fazla ilgi çekmiyo kızlar bunlara bakmıyo sanırım. erkeklerin ilgisini çekiyo sadece gelen giden vuruyo sana hadi dövüşelim diye iki tekme atıyosun gidiyolar

0|0
    0|0
  • Kick boks a gittim sokakdaki kavgayla tahmin ettiğin gibi olmuyor ama reflexin gelişiyor dahasıda var

0|0
    0|0
  • yakından iyi dövüşüm

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • 1 sene vücut ve sonra 1.5 sene dovus sporuyla ugrastım baya yaptım ogrendım sokak dovusude kattım bunun yanına kolay kolay dayak yemem sınavlardan dolayı bıraktım keske bırakmasaydım dıyorum el kol bacak ne lazımsa ıtına ıle kırarız :))

0|0
    0|0
    • Süpermiş :)

• Aman diyelim bir kavgada karşılaşmayız inşallah :))

• saka yapıyorum tabıkıde kolunu kırdım o dogru ama mersinde yasıyorsan hıccc kacarın yok ha tabıkıde baska yerdeysen kısmett :D

• kickbox noldu adammı dövdürcen :D

0|0
    0|0
    • Yok kendim dövmeyi düşünüyorum :))

• :))

• ayy iyi geceler demeyi unuttum barbaracım :D

• Ben kung-fu biliyorum ⊙ω⊙

0|0
    0|0
  • Maalle dövüşü var olmazmi :) :) :)))))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 yıldır sokak dövüşüyle ilgileniyorum tabi abim sayesinde :) abim dovus kursu veriyo zaten isteyenlere

1|0
    0|0
  • Aynen çok ilgi çekiyorlar ben de hep öğrenmek istemişimdir öğrenicem de :D
    Kendini korumayı bilmek gerek bu zamanda.

1|0
    0|0
  • kickboks yapiyorum 6 yildir

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Kick Box yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Wushu biliyorum ^^ yapıyorum :))

1|0
    0|0
  • Profesyonel olarak degil, normal bir insani alt edebilecek kadar biliyorrum, kendimi savunacak kaadar babam ögretmisti

0|0
    0|0
  • Ben başladım yeniyim ama daha :)

0|0
    0|0
  • öğrenmeyi çok istiyorum ama önceliklerim var onlar hallolursa neden olmasın ^^

0|0
    0|0
  • 3 yıldır kick box ile ilgileniyorum ayrıca son 1.5 yıldır sokak dövüşü tecrubem var

0|0
    0|0
  • Tekvandoya gittim 1 sene sari kusaktim biraktim salak gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...