Arkadaşlar sizce bu çizimler ile bir yere gelebilir miyim?

Güncellemeler:
Gören herkeslere çok teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu ve heyecanlı hissettirdiniz :)) resimlere tikladigimda görülme sayisina inanamadim resmen şok oldum :))) 200 küsürat kisi çizimlerimi görmüş :))

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• El çizerimisin? Bak benim esas mesleğim 3D Programlar , 3DS max , Maya , Cinema 4D , After Effect , Z Brush , Real Flow , Photoshop , gibi programlarda üstad kademesindeyim. anladığım kadarıyla el çizerisin photoshop kullanarak daha iyisini yapabilirsin karakalem çalışmaları yaparak eskiz uzmanı olup film senaryolarında çalışabilirsin

1|0
    0|0
    • Ciddi misin dostum ne yaptin ya :)) bak heyecana geldim bu arada özlemişim hoş geldin kanki :D

• Tamam kardesim bol şans sonuclari bekliyorum :))

• ok görüşürüz

Erkekler Ne Diyor 24

• Vay anasını özellikle portrelerde karakteri ve genel ışık gölgeyi yakalamayı başarmışsın. Tek sıkıntı biraz ışık gölge ve tonlamalarda ama olsun. 9. çizim dijital mi el yapımı mı?

Tavsiyem kendiniz geliştirmek için karikatürlerden çok karakalem desenlere ağırlık vermeniz. Hatta fotoğraflardan çalışmayın ayna karşısında kendi otoportrenizi yapın. İlk zamanlar biraz zor olabilir anca zaman geçtikçe daha da geliştiğiniz fark edersiniz.
    Tebrik ederim oldukça enerjik çalışmalar.
    Ve sakın ara vermeyin

1|0
    0|0
    • 9. cizimi ve bir cogunu renkli kaleme sahip olmadigim icin tablete çizdim. Yani spen ile normal deftere çizer gibi. Yorumunuz beni gerçekten çok mutlu etti :)) o ayna işi beni öldürür herhalde :D daha çok kafadan cizimler uzerinde rahatım. Animasyon okumak istiyordum ancak bir tek ipek ozel Üniversitesi'nde doktorluk puani ile bas basa bir puanda var. Malesef olmadi o yüzden :)) beni çok mutlu ettiniz tesekkur ederim tekrardan :)))

• Yanılıyorsunuz, Çizgi film animasyon benimde mezunu olduğum Anadolu Üniversitesi GSF de Kütahya Dumlupınar GSF'de ve İstanbul Maltepe özel Üni de var ve yetenek sınavı ile öğrenci alıyorlar.

• Ciddi misiniz o. O ben sadece ipek üniversitesinde bulabildim hemen bakacagim dediginiz yerlerede

• Çizimlerin çok güzel. Çabalarsan ve pes etmessen bir yerlere gelebilirsin. Ben bu işten anlamam ama yine de sanki çizimlerinde şunları yapsan daha iyi olur diye düşünüyorum. Çizimlerin çok gerçekçi gibi. Yani tam olarak karükatüre oturmuyor. Biraz daha espirili bir çizim ve komik tipler ve ifadeler olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca gerçekçi olmasına rağmen tam olarak roman kahramanı tiplemelerine de uygun değil gibi. Yani bir karizmaları, kendine has bir özellikleri yani bir tarzları yok gibi. Yani sanki hiç bir amaçları yokmuş gibi. Yanlış anlama sakın. Amacım seni eleştirmek değil. Haddim de değil zaten. Sadece bir okuyucu olarak kendimce gördüüm eksiklikleri belirttim. Umarım başarılı olursun.

1|0
    0|0
    • Aksine beni eleştireceksiniz sonucta ben yaptığım cizimlerde goremedigim hatalara sahip oldugum icin soruyorum haddiniz haddiniz :)) evet bu dediklerinize bende katiliyorum cizdiklerimin ne tarz oldugunu bende bilmiyorum yani bende 2 arada 1 derede kaliyorum acikcasi o an kalem nereye dönüyorsa o çıkıyor ortaya ufak anime cizimlerimde var ancak çok ugrasmadim. Yani yaptigim o eksik şeyi bende cikaramiyorum bir türlü elime bağlı o nereye giderse o cikiyor ama kendimi bunkonuda biraz daha egitecegim. Hem desteginiz hem gerçekçi yaklasiminiz icin size minnettarim çok swolun :)))))

• Potansiyel var!
    Üstüne düş, geliştir, hayal gücünle besle ve büyüt! İleride mutlaka sonuçlarını alırsın...

1|0
    0|0
  • karikatür mü bunlr kanks ben anlıyamadm

1|0
    0|0
    • Ya onu bende anlayamadim iste elime kagit geçince oyle karalarken birden bu çıkıyor ortaya bilmiyorum yani ne :D

• Aman tanrım didim :) bu tarz bir eğitim almamış biri için cidden çok başarılı cizimler. Karikaturde Hayal gücü çok önemli ve bu sende mevcut. Tebrik ederim :)

1|0
    0|0
    • Konyalı didici teyzeye selamlar :D çok teşekkür ederim. Hayal gücü bende fazla var da cizime aktaramiyorum çoğu zaman :D

• Ben sadece tavsiye olarak şunu diyebilirim. Insan çiziminde yüz şekilleri sıradan yüz şekli gibi olmasın. Abartılı yüz şekilleri Karikaturde daha hoş oluyor. Mesela olması gerekenden 4 5 kat büyük burun. ya da çok büyük gözler. Bu tarz simalar cizmeyi denemelisin

• Tabii deneyecegim saolun :)

• Çok başarılı, ellerine sağlık.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) mutluluktan öleceğim yahu :D

• çok yetenekli birisin demekki :)

1|0
    0|0
  • kafa çalışıyosa karikatür yapıp dergilere yollayın. beğenirlerse işe alırlar.

1|0
    0|0
    • Ciddi misiniz o kadar kolay mi? Yanimbir belgeye bir diplomaya ihtiyac yok mu?

• umarım olur :D haber et.

• Elbette takipteyim :))

• iyi yani kötü değil ama bayağı geliştirmen icap eder

1|0
    0|0
    • Ya egitimim falan yok çocukken ders dinlemez resim cizerdim hic olmadi karalardim defteri. Sonradan ciImler sekil aldi

• Hemde nasil saolun :))

• rica ederim her zaman :)

• bu işleri profesyonelce yapan bir çok kişi var , ayrıca bu işde para yok aç kalırsın ben 2 senedir çizmiyorum.
    yetenek var mı dersen var ama daha cok işlenmesi lazım.. bir hayale kapılıp kendini harcama derim..

1|0
    0|0
    • Benim parada pulda gözüm yok kendi yagimda kavrulsam yeter bana

• gerçekten yeteneklisin resimden çok anlayan arkadaşlar eksik var mı yok mu bahsederler ama bence çok başarılı

1|0
    0|0
    • Ay vallahi çok mutlu oldum yaa sağolun dalga gecicekler diye korktum, bu ne çocuk çocuk cizimler diyenler olursa diye ama herkes çok mutlu etti beni bir seyler katma firsati verdiniz bana saolun :))

• Insallah olur panpa

1|0
    0|0
  • nette bu sekılde resımlerın satıldıgı bı yer var oraya koysana

1|0
    0|0
    • Ya benimkileri o kadar iyi gormüyorum. Acunun sitesinde tshirt baski icin göndericektim bwktim adamlqr çok ust seviye cizimler paylasiyor cekindim açıkcası..

• sana bahsettıgım aynı mantıkla

• Haha tamam tamam gaza geldim hayirlisi :D

• Çizimler çok güzel. Gayet yetenekli biri olduğunuzu gösteriyor. :)

1|0
    0|0
  • yetenek var daha çalışmalısın... AFERİM...

1|0
    0|0
    • Ne gibi şeyler üzerine gideyim? Yani karikatür hikayeleri yazmayi isterdim kurgumu çok begenirler. Cizgi roman tarzi şeylere yonelsem mesela bir halt olur mu benden?

• Yaa çok keyifli tebrik ediyorum sizide gercekten. Ben ebru da yapiyordum küçükken tavsiye ederim felaket keyifli bir şey :)))

• ebru fazla ilgimi çekmiyor

• bence güzel 10 uzerinden 8

1|0
    0|0
    • Ayy teşekkür ederim :) peki 10 yapmanin bir yolu var mi neler eksik gözüne çarpan?

• hepsine bakamadim baktiklarim güzel
      Allah gönlüne göre versin
      umarim istedigin yere gelirsin

• Saolun :))

• Gelirsin bundan eminim

1|0
    0|0
    • En içten kocamaaan teşekkür ederim. İzlemem gereken bir yol varsa benimle paylasirsaniz çok memnun olurum :))

• Fazla bilmiyorum fakat cizimlerinin altına imzanı atıp karikatür dergilerine yollaya bilirsin internette araştır derim yolun açık olsun ki açık ta bu yetenekle =)

• Umuyorum sizinde istekleriniz hakkınızda hayırlı olur :)) hepsini deneyecegim :)

• Flash ciz sen altyapin ona musait

1|0
    0|0
  • Çizimler fena degil..
    Tuttuğunu koparan biriysen neden olmasın..

1|0
    0|0
  • Ego kartının arkasına çizmiş :D sevdim bunu. Bir yere gelir misin bilmem ama güzel bir uğraş olur hiç birşey olmazsa.

0|0
    0|0
    • Bütün ego kartlarim resimli kullaniyordum eheh havasi oluyor :D bir adammvar 10 numara çizimleri var ondan görmüştüm :))

• Kardeşim bende grafik okuyorum çizimlerin güzel gölgeleri ve ışığı guzel kullaniyorsun bence 3 4 ay kursa git kendini geliştir illaki tutarsın bir isi ama bilgisayardanda programları ogrenmen gerek programida ogrendikten sonra gerisi kolay

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sonassssss kanks panp kardis :D Bunlar ne böyle :O

0|0
    0|0
    • Beğenmedin mi kanka :((

• Dostum zamana birak o her seyi herkesi anlatiyor yavas yavas :)) ben anliyorum hissediyorum sen dert etme ;)

• Dimi kardesim :)

• bizim eve gelebilirsin kanks mesela

1|0
    0|0
    • Şaka da olsa senin yaptığın saygısızlık. Bak ben sirf emek veripte yazdigin icin olumlu olumsuz fark etmeksizin +1 liyorum. Kendime güvenmesem bende bu soruyu gizliden sorabilirdim. Ama ben olumlu olumsuz her tepkiye her yoruma açık olarak geldi konu dışı hariç. Lütfen daha dikkatli olun söylemlerinizde bundan sonra..

Kızlar Ne Diyor 8

• Hem de ne güzel olur...
    Değerlendirilseniz bir çok şey yapabilirsiniz... Animasyon mesela... Ya da Grafiker olursunuz, Tasarımcı...
    Sanat zira yaptığınız...

1|0
    0|0
    • Sırf yorumunu merak ettim diye baktim

• Animasyon istiyorum ancak turkiyede sadece tek yerde var oda özel universite burslu puaniyla avukat olurum o derece :)) Çok mutlu ettini beni allahta hepinizin yüzünü guldursun inşallah :)))))

• Amin, sizin de inşallah ve vazgeçmeyin bundan...

• Karıkatur tarzına baya baya yatkınsın cok ıyı gorunuyolar. Karakalem de cok ıyı yalnız. Gercekten resımden az cok anlayan bırı olarak cok begendm dıyebılırm. :-)

1|0
    0|0
    • Agzim her okudugumda kulaklarimla dans eder oldu beni bugün cooooooook mutlu ettiniz rabbimde sizleri mutlu etsin inşallah :))) insan hic bir sey basaramadigini dusundugunde birileri bir seyleri becerebiliyorsun dedigi zaman bir garip hissediyoru vesselam :))

• :))) memnun olurum tabii :)))

• duvara çizilen şeyler gibiler, güzel

2|0
    0|0
  • Başarılı

1|0
    0|0
  • güzel olabilir çok tatlılar başarılar :D

1|0
    0|0
  • bir de soruyA

1|0
    0|0
  • muazzam gerçekten yolun açık olsun canım :)

1|0
    0|0
    • Cok cok cok kocaman sevgiler teşekkür ederim :) ) ) ) ) )

• bir yetenek var ortada. Yalnız bayaaa bir geliştirilmesi lazım.

1|0
    0|0
    • Mesela ne eksikler var gözünüze çarpan? Saolun :))

• :))) inşallah.

Yükleniyor...