Hüseyin Nihal ATSIZ?

Aranizda ATSIZ okuyan var mi ki acaba?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düzen, böyle çağ, böyle devran kahrolsun,
    "vaktiyle bir Atsız varmış", var olsun!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kitaplarıyla büyüdüm ve çoğu makalesini okumuşumdur. Müthiş yılmaz bir dava adamıdır, şair, edebiyatçı, tarihçi, Türkologtur. Tarihçiliği hala geçilememiş günümüz tarihçilerinden bile kaynak gösterilmektedir. Onun hatırasına saygısızlık ederek, Atsızın sadece bir kaç yönünü ele alarak değerlendirenler hakaretler edenlerse aşağılık işe yaramaz insanlardır. Ülkemiz için önemli bir bilim adamıdır. 4-5 Dil bilmektedir. Onu anlatmaya saatler yetmez... Hapse girdiğinde, işkencelerden geçmiş tabutluk dediğimiz daracık odalarda yıllarca kalmıştır, farelerin akreplerin olduğu yerlerde haftalarca işkence görmüştür. Hapiste hastalığa yakalnıp gözleri kör olmuş, karısı onu terketmiştir. Bozkurtların Ölümü ve Bozkurtlar Diriliyor romanını soluk bir kalemle zor şartlarda yazdığı söylenir. Ne diyelim ruhu şad, durağı cennet olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=druRNLb3W8c

0|0
    0|0
  • Medeni hayattan bahseden züppelere, barıştan bahseden kansızlara, maziyi inkar eden namussuzlara inanma! Millet, kan demektir. Damarlarındaki asil kanda Türklük varsa zaten savaşçılığı duyacak ve isteyeceksin!

Hüseyin Nihal Atsız

Var ol atsız ATA!

1|2
    0|0
  • Duyduğuma göre kötü bir şekilde örgütlüyor bu atsızlar toplumumuzu. En azından benim çevremdei oluşumlardan duyduğum bu şekilde. Türk olsan dahi Kürtleri öldüremezsin. Onlarda müslüman. Bir müslüman bir diğerini kesinlikle katledemez. PKK'lıyı öldür eyvallah ama içeridekilere asla.

Diğer yandan vasiyetini de bilen biri olarak bu adamı Türk olarak tanımıyorum ben. Dünkü pomaklar, çerkezler, arnavutlar ve diğerleri nasıl bu toprakların evlatlarıyla bir olup bu devlet için kanını akıttıysa toprağa o insanlar da bu devletin parçasıdır, Türk kanı akmasa dahi hepimizden daha Türktürler, Allah rahmet eylesin.

Bunları melez olarak yazıyorum. Ailemin her iki tarafı yörüğün merkezinden gelir (Kütayha) ve her iki tarafıda Selaniğe dayanır. Atatürk ile ailemin danışıklı her daim olmuştur.

0|0
    0|0
  • Komünistlikten hüküm giymiş olanlar, Türk Milliyetçiliği’nin kökünü kazımak için kampanya açmış olan partiler, İslam beynelmilelciliği davası güdenler de hep milliyetçi olduklarını söylerler. Türkçülük bu türlü eksik ve yanlış milliyetçiliklerin hepsini reddeder.

1|0
    0|0
  • Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
    Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!

2|1
    0|0
  • soru yanlış olmuş. Aranızda okuyon var mi ki acaba? olmalıydı :p

1|0
    0|0
  • ülkücüyüm diyip adini duymayan cok. Duyupta kadin sanan cok. Okumuyorum cunku kafatasci milliyetci karismamis saf irktan bahseder kendisi.

1|0
    0|1
    • "Türk soyunun üstünlüğünü söyledin, azınlıkların ihanetinden mi söz açtın? Sana kafatasçı diyecektir..." ATSIZ.

• Karşı görüşü tanımak için bir kaç yazı değil bayağı bir yazı okumak lazım. Marx efendinin söylediği bir çok şey yanlış... Ayrıca padişahlar hariç dememiştir, sen hiç anlayamamışsın ki..

• bir de bir şey yazarsan @göktürk41 yaz.

• Tanımıyorum, yorumlara battıktan sonra tanıma gereği duymadım

0|0
    0|0
  • ben :)
    yasasın az TÜRKçülük ahhaah

1|0
    0|0
  • Var olsun!!

2|0
    0|0
  • Ruh adam, Bozkurtlar Serisi, Deli Kurt, Z Vitamini'ni okudum.

1|0
    0|0
    • Cok iyi, yollarin sonu'na da bir bak derim

• Kitabin adi bu siirden esinlenerek yollarin sonu konulmuş zaten tek bir siir kitabi var gunumuze ulasan siirlerin toplandigi o da bu :)

• Evet bütün şiirlerini tek kitapta topladığı kitap.

• Atsız mi? o tam bir ARSIZ

1|0
    2|1
    • Karsimda bir cemaatci mi akpli mi yoksa moskof yanlisi bir mahluk mu var?

• Onyargi yapmamak icin sordum, ki atsizi tanimadan arsiz demen senin onyargini gösterir

• Kusura bakma ama ben gerektiği kadar tanıyorum ve araştırdım senin akp ile cemaat ile takıntın varsa o benim değil senin sorunun oyuzden seninle konuşma tartışma şansım yok keşke sevıyenı koruyabılseydın

• evet ırkçı olduğu iddia edilir

1|0
    0|0
  • okunur mu yav faydalı birşeyler okuyun delinin manyağın kitaplarıyla zaman kaybettiğine değmez

0|0
    0|0
  • kendisi Hitlerin Turk verziyonudur :)

0|0
    0|0
    • Çok komik Atsızı tanımadığım belli ki Hitleri de tanımıyorsun anlaşılan.

• yok valla. sen okudun mu

1|0
    0|0
    • hmmmm anladım. hep türkçülük üzerine mi kitaplar yazıyo yani. nasıl sevebiliyosunki :(

• şu an inceledimde yazılarını biraz. türk faşizmi var gibi!!! yakıştıramadım sana neyseee

• evet okurum

1|0
    0|0
  • Kafatasçı bir yazar sevmem böyle ırkçı insanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...