Kardes payı mı? avrupa yakası mı?

Arkadaslar bu soruya degil bu soruya cevap vermeyip diger anket soruma cevaplarınızı ve ankete katılmanızı bekliyorum konu aynı.. profililimden avrupa yakası mı kardes payımı anketine katılınız lütfen..

Güncellemeler:
arkadaslar bu sorunun cevapını anket olarak sundum ve sizede bu sorunun cevaplarını buraya yazmayın dedim profilime girip "sizce hangi dizi" anket sorusuna cevapları yazın...
Bu sorunun cevaplarını buraya degil! profilimdeki "sizce hangi dizi" anketine katılarak cevaplarınızı ve ankete katılımınızı bekliyorum...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• tabi ki kardeş payı

0|1
    0|0
    • Profilimdeki sordugum sorular bölümünden bu soru ile ilgili olan "sizce hangi dizi" anketine katılınız lütfen..

• kardeş payı

0|1
    0|0
    • Profilimdeki sordugum sorular bölümünden bu soru ile ilgili olan "sizce hangi dizi" anketine katılınız lütfen..

• Kardes payı tabikide :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş payi vs leyla ile mecnun desen tereddüt eder leyla ile mecnun derdim. çok daha ince espiriler vardi leyla ile mecnunda

0|0
    0|0

• Leyla il mecnun un yanından bile geçemez bu iki zeka düzeyi düşük dizi

0|1
    0|0

• Avrupa yakası eskilerde kaldı keşke daha yenilerden bir diziyle karşılaştırma yapsaydın

0|0
    0|0

• bölelim her şeyi yarı yarıya olsun kardeş payı

0|0
    0|0

Yükleniyor...