Sultanahmet'e gittigimde nerelere gitmemi tavsiye edersiniz?

Arkadaslar 2 hafta sonra sultanahmetteyim tatilimi dolu dolu gecirmek istiyorum.ilk defa gidicem.Nerelere gitmemi önerirsiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim başıma gelen senin başına gelmesin iyi oku.sultanahmette fotoğraf çekerken hafıza kartım doldu birden 10 tl olan kartı orda bana 30 tl iteklediler :)) ayasofya müzesini ve topkapı sarayını gezeceksen önceden emin olacağın bi yerden öğren haftanın belli bi günü oralar kapalı oluyor.gülhane parkına gitmeni tavsiye ederim orda harika fotolar çektim.topkapı sarayının arka tarafında nargile içilen harika bi yer var tepede manzarası harika tavsiye ederim.özledim istanbulu bi daha gideceğim söz verdim kendime.iyi gezmeler sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Orada kalacagın yeri biliyorsan kafana göre gez. zaten seni öyle muhteşem bir tarih icerisine sürükleyyecek ki. neden boyle soru sordum bile diyeceksin

0|0
    0|0
  • İçine girmesen mi acaba?Karşısında ayasofya var..onun çaprazında yerebatan..onun yanında mc donalds..acıkırsın diye söyledim..

0|0
    0|0
  • senin için üşenmeyip google a yazıp araştırdım! link

sultanahmete çok gittim bu arada her karesini gezmelisin.

0|0
    0|0
  • topkapı ya git sonra alman çeşmesi var

0|0
    0|0
  • saray burnu, yalnız geç saatlerde gitme, geri dönememekte var

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz gezilir görülür :) Ben sultanahmet'e yakınım isterseniz rehberlik edebilirim ücretsiz olarak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yerebatan Sarnıcı,Ayasofya,Sultanahmet Camii,Topkapı Sarayı görülmesi gereken yerler.Topkapı sarayı salı günleri,Ayasofya ise pazartesi günleri kapalıdır.Bu 2 gün harici bir gün gidersen ikisini de görmüş olursun.Bir de sabahtan git ki 1 günde gezebilesin.Yorulucaksın ama değer:)

0|1
    0|0
  • Gülhane parkı var orda orya git.

0|0
    0|0
  • Güzel bir yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...