Hikaye yazacağım, hikayenin adı ne olabilir?

Şimdi konu, daha önce hiç aşık olmamış ve kimseyle bir ilişkisi olmamış bir kızın hayatı. İçeriği boşverin...

Buna göre bana şöyle sofistike bir ad bulun :)

Güncellemeler:
Bundan vazgeçtim ne yazık ki :)) Bir saate "tutkulu aşk" isimli yeni hikayemin ilk bölümünü ekleyeceğim :)

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Güle güle yaz

0|0
    0|0
  • Yalnız değil, tek başıma

0|0
    0|0
  • aşık olmamış bi kızın hayatını anlatıcan ama hikayenin adı tutkulu aşk mı olacak ... tebrik ediyorum ne içtiysen bana da ver.. bu kafayla çok okur bulamayacağın kesin..

0|0
    1|0
    • Bence sen ne içtiysen bana ver, sorunlu. "Bundan vazgeçtim" demişim oraya değil mi? Yani o hikayeden vazgeçtim diyorum. Bu kadar insanın içinde bir tek sen anlayamadığına göre bence sen bu kafayla çok yaşamazsın.. Beni bilen bilir.. Benim her yazdığım okunur..

Başkalarını bozup egonu tatmin edeceksin diye rezil olma ;)

• gaz maz verdiğim yok.. ben de bi hikaye aşığıyım yeni yazarları da tanırım adını yazmaman isabet olur nasıl olsa tanımayacağım için... yazdığın hikayelerden birini bi gazetede yayınladın mı veya bi yazara okutup görüşünü alabildin mi kardeşim sen.. bana bunlarla gel, küçücük çevren tarafından şişirillmiş egonla değilll

• Kitabım çıkmadı arkadaşım. Bir çok hikayem ödül aldı. Çevirmenler tarafından okundu ve beğenildi. Yaşadığım yerde ki bir kaç yazardan eğitim aldım. Bence sen hala bilip bilmeden konuşmaya devam ediyorsun.

• adı oyyyşş olsun:)

2|0
    0|0
  • nuri alço'yu tanımamış ıssız kadın

0|0
    0|0
  • bir garip bakire, rahibe kezban

1|0
    0|0
  • adı şey olsun kız oglan kız :D

1|0
    0|0
  • ıssız kuku

0|0
    0|0
  • eşitsiz şanslar kimileri çok şanslı hayat gülüyor kimisi şansız doğuştan beri yada gençlerin evlilik korkusu olabilir

0|0
    0|0
  • wanted

0|0
    0|0
  • Bir Kezbanın Günlüğü

2|0
    1|0
  • adı hikaye olsun

0|0
    0|0
  • Namus olsun.İffet de olabilir.

0|0
    0|0
  • aşksız hayatın sunağı...

0|0
    0|0
  • aşkın AMK

gazetesi bile var.

0|1
    0|1
  • Bana aşkı anlat..

1|0
    0|2
  • hikayeyi okuyacak arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa biz de bilgi sahibi oluruz bedavadan.

0|0
    0|0
  • "Aşk yokluğun bir sağanak.. nasıl oluyorda yalnızca ben ıslanıyorum..." koy o zaman nefes

0|0
    0|0
  • Aşkın garip itirafları .s

0|0
    0|0
  • Son bakire

0|0
    0|0
  • kızarmış yeşil domatesler

0|0
    0|0
  • baş rolda ki karakter kim ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nefes beni dinle dramdan vazgeç. bak melisa p nasıl sattı. ben iki üç blog tuttum cinsellikle ilgili. köşe yazarı oldum. onlar iş yapmaz. dinle beni dinle bebeğim.

1|0
    1|0
    • Canım zaten kızın içine şeytan sokacağım, kaşarın teki olup çıkacak. Benim bir sürü bitmiş hikayem var 300-400 sayfalık. Çoğu cinselliğin demir başı olduğu hikayeler :)

• şeytanı karıştırma şekerim. yolla bakayım bir ara o hikayeleri bana. merak ettim :)

• tatmin edilmesi gereken abaza yığınlar varken?

• ismim aşk olabilir mi ? veya aşktan meşke falan yada umudumdaki aşk :D

0|0
    0|0
  • Hic Baslamamısken

0|0
    0|0
  • Konusu begendim hikayeyi bekleyecegim baslik icin fikrim yok ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...