Arapçada büyük harf küçük harf yokken biz neden allah yazarken Allah yazmaya uğraşıoruz?

arapçada büyük harf küçük harf yokken biz neden allah yazarken Allah yazmaya uğraşıoruz? bence allah yazılmasının bir saygısızlığı yok

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yazıncada bir yerimizden bişey eksilmiyor hatta ALLAH yazayım nolucak ki ^^

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• sen gibi 5 tane kişi yazsaydı daha çok aydınlancaktım ama şu laf sokup durmak için yaşayan gereksizler her konuda miğde bulandırmaktan başka bşy yapmıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkesi keyfi hacı. Allah da yazar, allah da ALLAH da, aLLah da..

0|0
    0|0
  • Sen köpeğinin ismini büyük harfle yaz biz seninkini küçük harfle yazariz

1|0
    0|0
    • ne köpeği nedion sen ya seydanıngülü yazarken niye büyk harf yazmadın , kendi kendinimi aşşaladın yani şimdi?

• :D yahu ben anladim da sen kalbin kafalisin. Hadi inanmiyorsu tamam da özel isim diyoruz hala bir tripler

• şeyda bak hala inatla bana filan falan diosn ya niyetimi anladın sonçta haklıyım tamam sende haklısın saygı kriterlerin benden farklı , bide kalın kafalı dyip hakaret etme ltfen

• Zannet senin ismini kucuk harflerle yazmislar hosuna gider mi?

0|0
    0|0
  • özel isim oldugu için olabilir mi gardaş

1|0
    0|0
    • arapçadada özel isim

• ne diyon ya

• ya bir sus uyuz karı ne anlıcan sen

Erkekler Ne Diyor 6

• Saygi kardes saygi meseka hz. Anlaminin da sayin olduğunu biliyor musun. :)

0|1
    0|0
  • Bide boyle gizli gizli sormazlar mi :))

0|0
    0|0
    • çok anlayışlı bir toplum olduğumuzdanmı acaba gizliden yazmayı tercih ediorm birader? art niyetim olmamasına rağmen herkes laf sokuo , bide açıktan yazayımda hesabım kapattırılsın şikayetlerle oldu kardeşim sende haklısn

• türkçene sokayım özel isim diye bir kavram var gavvat

0|1
    0|0
  • Çünkü Allah özel bir isim bu yüzden büyük yazılır TDKna bak bu kadar cahilsen

0|0
    0|0
    • ilkokul çocuklarının bildiği bşyi hatırlatarak alim oldun kardeşim bravo sana , bilmediğmden dğl sdce soruyorum

• bizahmet defoluver hadi

• Niye kızdın bu kadar şaka yaptım cahil değilsin :D

• Çünkü Türkçe'de özel isimler büyük harfle başlar;-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...