Kore dizilerine ve filmlerine bayılan var mı?

kore dızılerı ve fılmlerı harıka olmuyor mu _? ben cok sevıyorum cok komık ve sevıyelı hadı varmı ben gıbıler ? :D

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Var ben. a moment to remember, a millionare's first love, bin jip, my sassy girl,...

2|0
    0|0
    • full house sonra my princess dream hıgh benim en sevdıgım dream hıghtı harıka :)

• şayet önerdiklerin filmse izleyeceğim. ama diziyse işlerim o kadar yoğun ki dizi izlemeye vaktim olmuyor. ayrıca yaşlandım mı ne ben her hafta oturup dizi izleyebilecek tiplerden değilim.

• hahaha. yaslanınca ızlersın by

Erkekler Ne Diyor 7

• alt yazılı izlemek lazım daha ilgi çekici oluyor mesela herif eve geliyor ve başlıyor konuşmaya haangaa anaa gahi noga tineee miee holaaaa lee young miii neomiii lee zeng zungaaaa alt yazıda çevirisi: kimse yokmu

0|0
    0|0
  • nefret ederim ama çok yakınımdaki biri çok sewer

0|0
    0|0
  • Malesef Uzakdogu filmlerine karşı ön yargım var

0|0
    0|0
  • komik ve seviyeli derken çocuklar duymasın gibi birşey mi :(

0|0
    0|0
    • hayır tabıkı yanı turk dızılerınde sureklı olan afedersn tecavuz mus aldatmaymıs hıc oyle seyler yok hıc sıkılmadan uzatmadan ız

letılen ve eglendıren dızıler .d.)

• tüh çocuklar duymasın gibi olsaydı izlerdim :( koreli meltem :/*

• aynen bu dizilerde sıkılmak mümkün değil.

• yoktur hiç dikkatimi çekmedi

0|0
    0|0
  • Ben :)

kore Çizgi filmleri bile hala seyrederim arasıra küçük kardeşimle

0|0
    0|0
  • Bu sene de geçsin, 2011-2012 filmlerini biriktirip seyredeceğim(biriksin biraz). Öncekilerden de altyazısı olup da seyretmediğim film yok gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• olmaz mı? bayılırım kore filmlerine.şunları izledim ve bayıldım, izlemeyenlere öneririm:

boys over flowers, devil beside you, my sassy girl, a millionare's first love, still marry me, you're beautiful...

peki ya senin önerin var mı? en sevdiğin hangisi?

0|0
    0|0
    • playful kiss ve my girlfriend is a gumiho yu da izlemiştim :)

• bir de paradise kiss diye bir film izlemiştim o da süperdi. aklıma gelenler bunlar

• bende çok severim yaa özellikle sinirlenince çok değişik konuşuyolar uzata uzata en romantik filmde bile gülesim gelio:)

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım vardı her gün saatlerce kore dizisi izlerdi bir güne bir dizi bitirirdi. Onu anımsattın :D

0|0
    0|0
  • ben varım beenn :D

0|0
    0|0
  • Bayılmak ne demek ben ölüyorum resmen kore dizilerine:))))

1|0
    0|0
  • yarı tatarım,kendime yakın buluyorum kendilerini :D

0|0
    0|0
  • kore korku sinemasini severim ozellikle

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum pek ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...