Kitabın hayatinizdaki yeri?

Kitapların hayatinizdaki yeri neresidir? Size yol gösterici mı yoksa entelektüel gösterişli bir aksesuar mıdır?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bana yol gosterir, yalnizligimda arkadasim olur beni bilgi sahibi eden bir arkadas, pikologum da olur bazen piskoloji kitablari okudugumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok satanlar listesine bakıp kitap secenlerde var. Kimsenin duymadığı pırlanta degerindeki kitapları okuyanlarda maalesef günümüzde herkes popüler kültürün bize kakaladigi zaman öldürücü edebi değeri olmayan para tuzaklariyla oyalaniyor..

0|1
    0|0
  • Dan brown nun kitaplarını okuyorum halükulade kitapları var tavsiye ederim bana ilginç gelen bilgileri var farklı bir ortam kitap okumak anlatılanları kendin hayal ediyorsun benim için kitap okumak bilmediğin denize dalmak gibi sonsuz hayal dünyası bana yol göstermiyor maceraya sürüklüyor buda hoşuma gidiyor 😃

0|0
    0|0
  • H2O.

0|0
    0|0
  • Kitap kurdu geldi açılınn :D kesinlikle yol gösterici...

0|0
    0|0
    • Peki bana kitap kurdu biri nasıl anlaşılır söylermek ister mısın?

• ehehehhe ^_^ Trbazon , günaydın :)

• Gunaydinnn :) kolbastidan anlamam gerekiyordu :)

• Vazgecilmezim beni kitaplar yonlendirir

0|0
    0|0
  • kitaplıkta duruyor hala hayatıma giremedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz bilgi biraz vakit öldürme biraz dinlenme vs.
    Bilgi deposu olmaya çalışmadım hiçbir zaman. İlgimi çeken ne varsa onu öğrenmeye çalıştım. Koca evrende hiçbir yeri olmayıp entelim olm ben triplerinde yaşayanlara da selam olsun diyeyim. Sherlock Efendi'ye de selam olsun.

1|0
    0|0
  • hiç biryerinde yeri yok

0|0
    0|0
  • kitaplıkta yeri

0|0
    0|0
Yükleniyor...