Kız kıza güzel bir film izlemek istiyoruz arkadaşım korku filminden korkar güzel bir film önerir misniz :?

kız kıza güzel bir film izlemek istiyoruz arkadaşım korku filminden korkar güzel bir film önerir misniz :?

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• Son Durak serisi, Rec serisi,1408, Çığlık serisi,30 gün gece, Cehenneme Bir Adım, koleksiyoncu, şeytanın oteli serisi, aynalar serisi, Korku Kapanı serisi, Ölümcül Deney serisi, Ruhlar Bölgesi, Vampir İmparatorluğu, Hasat Zamanı bunlara bir bak istersen :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Korksun diye film mi soruyosun yani korku filmi mi istiyosun anlamadim? Oyleyse korku seansini izleyin. Yok degilse biz asiller diye ders icerikli bir film vardi, zengin falansaniz ders cikarirsiniz.

0|0
    0|0
    • yok canım kibirli zenginlerden değilim ben

• Evet ister istemez oluyor. Para az veya cok, ama herkesi degistiriyor. Ben zenginim diye izlemedim ama ona ragmen ders cikardim belki ilerde zengin olursam diye :)

• Yorumuna bakarsak tam sizlik bir yapıt FANAA

• hasan almaz basan alır

0|0
    0|0
  • sabahın köründe mi?

0|0
    0|0
  • Good Luck Chuck diye eğlenceli aşk filmi vardı.

0|0
    0|0
  • 30 gün 30 gece sağlam bir film tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Divergent

0|0
    0|0
  • Zindan adası, 3 idiots , koku , hababam sınıfı 1975,

0|0
    0|0
    • Her lafa atlama bilader, paranin en az degistirecegi kisiyim. Sadece izleyene faydali olacagini dusunuyorum. Bos bos ask filmlerine gore daha anlamli ama anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazi..

• Kusura bakma Soruyu soran kişi galiba Aamir Khan hayranı olduğunu düşündüğüm için yazdım. Fanaa boş demişsin filmde hayata neşeyle bakan engelli bir kızın aşkını aksiyon, romantik dolu anlatıyorFana (2006) –Göremiyorsun sen.. + Evet görmedin herhalde sende mi körsün.. –Allaha şükür değilim.. + Kör olan birine en son söylenecek söz bu herhalde.. –Eğer kör olsaydım böyle bir güzelliği nasıl görebilirdim?

• 3 idiots , fanaa, ghajını, dhoom serisi izledim evet aamır khan seviyorum

• Herhangi bir hasan Karacadağ filmi açın yeter

0|0
    0|0
  • Alacakaranlık İzleyin :D

0|0
    0|0
  • Aman erotik falan izlemeyin de bu kizlar azdi iyice zaten

0|0
    0|0
    • bence azan sizsiniz kendinizi karşınızdakinde görüyosunuz..

• La vie d'Adele filmini izleyin :))

0|0
    0|0
  • İnception izleyin izlemediyseniz, ya da godzilla.

0|0
    0|0
  • Him gecen gun izledigim film mesela Umut Isigini izleyin imbd side saglam kesinlikle sikilmazsinz

0|0
    0|0
  • son samuray

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...