Zenginlik üst noktasını merak ediyorum?

sizin de bildiğiniz dünyanın sayılı zenginleri var bugün ölseler yedi sülalesi rahat rahat yasar adamlar hala neyin peşinde bir ayagı cukurda hala şirket mirket alıp satıyo l*n bir doy ya belki fakir oldugum için hayal gücüm zayıf ama ne gereği var kardeşim o kadar zengin olmaya bunların derdi ne her istedikleri elinde hala neden rekabet içindeler biraz fakirleşseler güclerinin azalacağındanmı korkuyorlar

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• amaçları para değil güç temel motivasyonları dünyaya şekil vermek örneğin petrol baronları hesap edemeyecekleri kadar çok paraları var ama hala aç gözlü köpek gibi oraya buraya dalıyolar neden çünkü adamlar hükümranlıklarını petrol üzerine kurmuşlar ve eğer petrol biterse güçleride bitecek sanki petrole alternatif yetecek kadar temiz yenilenebilir yüksek performanslı başka enerji kaynağı yok mu tabii ki var ama bunların işine gelmiyor işte başka bir enerji olsun istemiyolar kavgaları o yüzden yani güç için diyeceksin ki bu güç sevdası neden o zaman onu anlamak için önce o güce sahip olmak lazım ya da o güce sahip olduğunu hayal etmek lazım.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onlar öyle ya, daha hırslı oluyorlar neyin hırsı bende anlamadım.. para parayı çekiyor herhalde.

0|0
    0|0
  • Ruhlarina islemis artik.

0|0
    0|0
  • Çünkü aslında devam etmediğinde elindekini de kaybedersin.

0|0
    0|0
  • açgözlüler kalpleri doymaz ruhları doymaz onların

0|0
    0|0
  • Alışkanlık oluyor ve paratı kaybetme korkusu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• burada kimseni o durumda olduğunu ve anlata bileceğini sanmıyorum ama görüşüm kazanmışken neden daha fazlası olmasın belki çocukları için veya kaffası çalışıyorsa steve gibi yeni şeyler çıkarmak adını yaşatmmak için olabilir

0|0
    0|0
  • Zenginin malı diye başlayıp devam eden bir söz var bilir misin?

1|0
    0|0
  • Ne zenginler gordum sadece paralari var

0|0
    0|0
  • O duyguyu zengin olmadan anlayamazsın. Orda başka bir güç savaşı var..

0|0
    0|0
  • HIRS kardeşim

0|0
    0|0
  • Elindeki parayi korumasi icin surekli mucadele vermesi gerek, bizim de fabrikamiz var fakat kaarimizi riske sokacak bir strateji islersek paramiz azalmaz direk batariz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...