Kendini bilen en azından bilmeye çalışan kültürlü adamın dramı. Kızlar neden böylesiniz?

Kızlar "adam ol" derler, "içinden geldiği gibi hareket et derler", "efendi ol" derler sonrada apaçilerle gezerler. Kızlar neden böylesiniz sorum size?

Güncellemeler:
apaçilerle işin olmasa bile genelin neden apaçilere ilgi duyduğu merak ediyorum. Soruyu genele gore cevaplarsanız.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Üzüldüm bro, şu müzik eşliğinde okuduğum için olabilir ://

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben apaçilere ilgi duymuyorum, duyanların da kendi problemi bizi bağlamaz. Da "adam ol" "içinden geldiği gibi hareket et" diyen kız ile apaçilerle takılan kızlar aynı kızlar mı acaba... Genelde bir kişinin düşüncesi herkese yontulur da onun için söyledim :P

0|0
    0|0
    • Evet bunu soyleyen kızlar genelde apaçi duskunu olanlardır. Genelde dedim altını çiziyorum.

• Büyük konuştuklarından sınanmışlardır ;) Hani dersin ya ben asla böyle bir şey yapmam, sonra Allah senin karşına onu çıkarır ve sen kendini onu yaparken bulursun, bu da böyle bir şey sanırım ;)

• genelleme yapman cok yalnış ama!

0|0
    0|0
    • hemcinslerime bakacak olursan buyuk coğunluğun apaçi olduğunu gorursun. Tabıkı baska ısteklerı olan kızlarda vardır. Ama genel budur.

• ne guzel senın ıcın o zmn. Ama bunca yıldır gozlemleyebildigim kadarıyla ben hep bu duruma rastladım. Belki benım sansızlıgımdı.

• hiç apaci arkadaşım sevgilimde olmadı

• erkekler kızlara hanım hanımcık olsun derler bir kilo makyaj yapıp o ortam senin bu ortam benim gezen kızları sevgili yaparlar, ayrıldıklarında sürüm sürüm sürünürler

ilki ben olayım derler giderler ... neyse Erkekler neden böylesiniz sorum size?

0|0
    0|0
    • haklısın oyle erkekler cogunluktadır. Ancak kızların erkeklere soyledıklerıyle erkekten bekledikleri neden bırbırını tutmaz?

• görünüşe aldandıkları için efendi sanırsın değildir adam gibi adam dersin kalıbının adımı falan çıkmaz kavun değil ki soncta koklayıpta anlayalım

• Hani nerde o kızlar ?

1|0
    0|0
  • apaçilerle mi:/ işim olmaz.

0|0
    0|0
  • apaçiye de efendiye de bakmam az p.ç olcaksın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kız/kadınlar geneli olmasa da ; bir ömür romantik beyaz atlı prens hayali kurarlar,buldukları zaman da aslında hayallerindekinin o değil kara şövalye olduğunu düşünmeye başlarlar,daha basit deyişle ne kadar iyiysen o kadar iticisin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...