Böyle harika bir sanatçıyı Türkiye dizide öğrenmesi hakkında.(Sadık Gürbüz)?

Kardeş payı adlı dizi olmasa böyle güzel ve harika sanatcımızı bizim gibi birkaç kişi bilecektik ve böyle kalacaktı sizin düşünceleriniz ne bu konuda? Türkiye asıl değer vermesi gereken sanatcılarına değer veremiyor mu?

https://www.youtube.com/watch?v=NaP6VcXjyTk

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatçıları bile dizilerden öğrenir olduk malesef...

0|1
    0|0
    • Yazik halimize

• Yinede saol :)

• ne demek aga.

Kızlar Ne Diyor 4

• yooo kardeş payı gayet güzel bir dizi. yavaş değil bir kere ve izleyenleri salak yerine değil onlardan daha zeki yerine koyuyor. o aptal dram dizilerindense iyiki bu dizide rol almış

0|2
    0|0
    • İllaki duyduğumda çok sevindim Ahmet kural ve ekibini severim ama bir sanatcıyı dizide tanıyan insanlardan dolayı üzüldüm.

• biliyorum =D o linkini attığım şiiri de duymuştum. tiyatro dalında konservatuvar öğrencisiyim ben bilmezsem ayıp zaten =D de konu bu değil neden bana cahil gibi davranıyosun anlamadım ki =D

• Ben sana neden cahil gibi davraniyim ya :) Alkolu supuruyorcum kusura bakma :)) bende tiyatroyla uğraştım havası atıyorsun :))

• Hep ölünce değer biliniyor.

0|1
    0|0
  • Pavarotti'yi yetersiz diye zamanında reddetmiş bir ülkeyiz. Hangi değer bilmekten bahsediyoruz?

0|0
    0|0
  • Güzelmiş

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öldüklerinde degerleri anlasilir..

0|1
    0|0
    • İşte bende buna kızıyorum adamlar ilk defa duydu sesini. Ama müzik kanalları yeni çıkan birini her saat başında en çok dinlenen olarak çıkartır.

• neredeyse çocukluğumdan beri dinlediğim bir isim.
    Türkiye'nin en büyük sorunu; değerlerini kaybediyor ve yeni değerler yetiştiremiyor

0|1
    0|0
  • Böyle ustaları sadece sazı türküyü seven bilir. Maalesef türkiyede halk müziğine fazla önem verilmez oldu. En ünlüsü Neşet Ertaş'ı bile tanımıyan çok insan vardır. Ruhun Şad olsun büyük usta.

0|1
    0|0
  • Candan ercetin ve baris manco uzerine sanatci tanimam..

0|1
    0|0
    • Zaten boyle iyi sanatcilarin degeri de olunce anlasiliyor yazik halimize cok yazik...

• Icki icmiyorum sadece sezen aksu gibileri dinlerden duygu hissettiriyor bana oburleri kulak zevki sadece

• İllaki zaten müzik kulak zevkidir ve ruhuna hitap eder.

• katılıyorum. attım elimi, karıştırıyorum. bakalım buradan ne çıkacak.

aha

http://www.youtube.com/watch?v=nHvzOfL1yaM

0|0
    0|0
    • İllaki saygı duyuyorum.

• şebnem ferah bir keresinde insanların aptal yerine koyulduğunu söylemişti. hep birbirinin benzeri ve iyi amaca hizmet etmediği açıkça ortada olan işlerin üretildiğini falan söylemişti yani.

son zamanlarda ortalık karıştığından dolayı basın araçlarının serbestliği arttı gibi. bakalım görelim.

• Oğuz yapma bunu:D edebi edebi şey yaparak kız mı düşürmeye çalışıyon ln :D

0|0
    0|0
  • Oğuz mınakoyim senin :) soracak soru bulamadın edebi entel dantel insanmı oldun? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...