Model grubu ve Fatma Turgutla lgili ne düşünüyosunuz?

Ya arkadaşlar ben kızın sesini çok tatlı buluorum sizce?

Güncellemeler:
Ayrıca hayranıysanız onunla ilgili soru sorabilirsiniz, tanışma fırsatım oldu.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara fazlaca beğeniyordum çok güzel geliyordu bana özellikle okanla çalıştığı zamanlar. şarkıları ve seside süper.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beni sordu mu?

0|0
    0|0
  • şarkıları cok ılgınc kanks pembe mezarlık, antidepresan gulumsemesı falan

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum hoşuma gitmiyor neden bilmiyorum da :/

0|0
    0|0
  • Fatma Turgut baya güzel bir sesi var ama o sözleri yazan Can Temizi de es geçmemek gerek
    http://www.youtube.com/watch?v=IwdW0QjI6hQ
    Kurtalan Ekspres Cem Karacanın şarkısını Göğe Selam 2 de seslendirttiğine göre vardır bu insanların bildiği birşey

0|0
    0|0
    • Can temizi tabi ki es geçemeyiz, ama ben fatma turgutu daha çok seviyorum o yüzden onu sordum, can temiz biraz soğuk her şair gibi.

• ben onlarla bir programa katıldım, sorulara falan uzun cevaplar veriyor, kestirip atmıyor ama mesela kameralar kapandığında diğelreri o zamanlar aşkın falan vardı sanki kuzenim keza fatma sanki ablam gibi davranıyordu ama o diğerlerine göre daha cool takılıyodu gerçi normali o :D başka bir ünlü olsa aralarda yanımda kalmazdı.

• bassıst cool olur bea o kadar söz yaz bende cool olurum

• Melis Danişmend'i dinlemeden karar verme bence

0|0
    0|0
    • biliyorum ama ne bileyim bence model daha iyi.

• Göreceli bir durumdur neticede fakat ben beğenmiyorum ve basit geliyor sözleri.

• Başarılı bir grup.

0|0
    0|0
  • Model grubu ve Fatma Turgut diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok iyi. bende çk beğeniyorum yaptıkları müzikleri

0|0
    0|0
  • Sesi güzel ama saç kesimi kötü.

0|0
    0|0
    • aynen kısa kötü

• netice de bizi sesi ilgilendiriyor.

• Hadise kilo allınca haber yapılıyo bence dikkat edilmesi gerek türk milleti herşeyi eleştiriyor.

• Türkiyenin en iyi grubu bence model. Şarkıları çok iyi ve fatmanın sesi bir harika

0|0
    1|0
    • aynen, en çok hangi şşarkısını seviyosun, ben bir melek vardıyla ağlamam zaman kaldı

• makyaj ve şey belki en sevdiklerim. Söylediklerini de dinliyorum onlar da güzel

• Ses tamamda :/

0|0
    0|0
  • çok yetenekliler

0|0
    0|0
  • Şarkılarını sever dinlerim de emoya benziyoalr grupça :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadını çok seviyorum. Böyle bir soru görmek beni çok mutlu etti nedense... Resimlerini falan çiziyorum. Bir tanesini twitter'a atıp onu etiketledim. Çok seviyorum onu. Ben de müzisyenim. Ve kesinlikle onu kendime örnek alıyorum.

0|0
    0|0
    • benim tanışma fıırsatım oldu yaklaşık 2 3 saati birlikte geçirdik diğer üyelerle birlikte çok tatlı bir insan, ekranda nasılsa birebir aynısı. Hatta kameralar kapandığında oh be falan yapıyor :D çook iyi çok

• Çok şanslısın. Onunla bir şeyler çalıp söylemek için her şeyimi verirdim...

• evet öyle gerçekten

• Çok seviyorum çok iyi grup can temizle tanışmak çok istiyorum ne güzel tanışmışsın :D

0|0
    0|0
    • evet canım, fakat biraz soğuk biri :)

• Cenk alptekin menejerlerimi

• hayır radyocu

• Model severim

1|0
    0|0
Yükleniyor...