Erkekler eşcinsel olunca acınası da homofobik olunca mı öküz? Çok mu yüz verdik?

Gardaşlarım, türbanlı türbansız bacılarım !

Madem ikiside hastalık veya tercih
Kadınlara lezbiyen denildiği zaman ''ıyyyk'' yaparlar çoğu çok serttir bu konuda neden kadın bu konuda ayıplanmıyor da erkek sert çıktığında ''aa homofobik hanzo'' diyoruz neden erkeğe böyle bir hoşgörü yüklendi sırtına özellikle son bir kaç senedir. Hadi homofobiğiz diyelim neden eşcinsel teklifler kadınlardan çok erkeklere geliyor.

(agresiflik yapmadan cevaplayın canımı sıkmayın sedat pekerin yeğeniyim ben)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Homofobi, eşcinsellere ya da eşcinselliğe karşı duyulan nefret, korku, hoşnutsuzluk ya da ayrımcılıktır. Her 48 saatte bir, eşcinsel bir kişinin, homofobiyle bağlantılı şiddete maruz kalarak öldürüldüğü tahmin edilmektedir. Uluslararası Af Örgütü'ne göre yaklaşık 70 ülkede eşcinsellere şiddet uygulanmaktadır ve sekiz ülkede eşcinsellere idam cezası verilmektedir. wikiden alıntı
    ben yukarıdaki yazıyı anlayamadım arkadaşım üzgünüm

0|0
    0|0
    • yukarıda bikaç soru var aslında. 1 homofobi neden bukadar erkekle bağlantılı bir algı yaratıldı. (kadınlar daha homofobik bence)
      2- çok fazla erkekten arkadaşlarımdan duyuyorum eşcinsel ilişki teklifi aldıklarını 1-3-5 kişi değil yani çok daha fazla, Bukadar teklif ediliyor olması yeterince hoşgörülü olduğumuzu göstermiyormu hala neden erkeklerin %90ına homofobik hanzo olarak bakılıyor

• şimdi anladım evet söylediklerine katılıyorum bu tabu sanırım malesef değimezde

• Ne yazikki

Kızlar Ne Diyor 2

• İki cinsin de o konuda kaba davranmasına karşıyım.
    Kızı da, erkeği de öyleyse nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Acınası bir durum yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Geçen homofobiğim dedim bana psikolojik sorunların ver dediler mk bereye gidiyor olay.

Bu arada beni dayım da mafya. Eskiden buralar hep bizimdi. 👨👨👨👨

0|0
    0|0
  • yes ay dozont :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...