Serdar Ortaç sevenler var mı?

Serdar Ortaç sevenler ve sevmeyenler, yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
türkiyenin sevilen popçularından birisi büyük sanatçı
ya sevilmezmi serdar ortaç

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Beğeniyorum ve çok başarılı buluyorum. Söz ve beste fabrikası mübarek. Allah adama yetenek vermiş

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• dinlemiyorum ha bir şarkısını dinlemişsin ha hepsini farketmiyor fabrikasyon

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç şarkısı duyduğum mekandan kalkıp gidiyorum. Her mekandan kalkıp gitmek zorunda kalmaya başlayalı istediğim zaman müziği değiştirtebildiğim yerlere gitmeye başladım.

Fena takığım kendisine. Hiçbir sorunum yok, yalnızca şarkılarının bu her yerde çalınmasına bir kısıtlama getirilsin. Biz de insanız, bu eziyet.. Kamyoncuya otostop çekip arabesk dinlemeyi yeğlerim.

0|0
    0|0
    • çok güzel söylüyor halbuki

• vardır tabiki eğilip bakılıcak bir tarafı, önemli büyüklükte bir hayran kitlesine sahip. ama ben cidden sevmiyorum. bir iki şarkısı var hoş olan, onun dışında ı ıh, tahammül edilebilir değil benim için.

• şarkısını duyduğum an terkedebiliyorsam terkediyorum öyle bir lüksüm yoksa direk kulağımı tıkıyorum o adamın şarkılarından iğrendiğim kadar hiç kimsenin şarkılarından iğrenmedim .(ismail yk hariç :P )

1|0
    0|0
  • İlknur Soydaş'ın göbeğinden zeytin yiyişini unutamıyorum.

0|1
    0|0
    • Hahaha ben onu unutmuşum link

Saçlarda bomba o klipte :)

• Print screen alıp duvar kağıdı yaptım

• ben de. cevap profilde salınan bir sanat eseri.

• ben ona ne dıyım ya adam mukemmel bısey agustosta konserı var hazıranda bıletını bıle aldım o enerjı o sarkılar fılan bana gore mukemmel

0|1
    0|3
  • Hakaret olarak algılamayın ama umarım yoktur :D

1|0
    0|0
  • seviyorum çerkez kızı

0|0
    0|1
  • Pek sevmiyorum ama sarkilari dile dolaniyor:)

0|0
    1|0
  • çok seviyorum sivasta askerliğini yapmıştı bizzat tanıştım,aynı masada oturdum hatta kasetini imzalattım tabi ozamanlar kaset vardı siz bilmezsiniz:)boyu çok kısa çirkinde ama olsun çok cana yakın birisi.

0|0
    0|1
  • oo cok begenırım kendısını

bestelerını şarkılarını dinlemeyı

sahnesını izlemeyi

cok başarılıda ayrıca

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok seviyorum,bayılıyorum.Son şarkısı another brick inthe wall ile buralara yaz günü karıştırmış.Hayattan soğudum. link

Bitirirken bu ünlü müzik dehasının bir sözüyle noktalıyorum

Topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki

2|1
    1|1
    • hey serdar leave the pink floyd alone!

• yarıldım. :)) buralara buralara buralara we dont need no education. kimseler seni ben gibi öpemez.

iğrenç ya. jötem. çok kötü ağlıycam.

• ben sevmiyorum yorumsuzum:)

1|0
    0|0
  • çok güzel bi soru olmuş. kimin müzik zevki berbat anladık:D

1|0
    0|0
  • bence otu koyup atacağımız poşete yazık =)

1|0
    0|0
  • Ben kendisini değilde sarkılarını severim. Sevmeyenlerde türkiyenin en iyi popcusu olduğunu kabullenmek zorunda

0|0
    0|0
  • Hep aynı müzikler hep aynı serdar ortaç severiz ya o da bizden.

0|0
    0|0
  • bir şarkısının müziğine diğer şarkısının sözlerini girebiliyorsun. müzik dehası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...