Mu adası hakkında görüşleriniz neler?

Mu adası 60 milyon insan ile battığı söyleniyor. Ayrıca Orta Asya'ya Türklerin Mu adasından geçtiği söyleniyor. Amerika'ya da insanların buradan geçtiği söyleniyor. Hatta Büyük Okyanusun altında Piramitler bulundu. Bununla ilgili görüşleriniz neler?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben chucku çok seviyorum :D

0|1
    0|0
    • bendaaaaaaa

• Evet bir ara filmi çıkacak dendi fakat çıkmadı. The strain diye bir dizi başladı, öneririm. Soruma çok aykırı bir konu açıldı :D

• Bir ay sonra sinavm var onu atlatayim izelerim :) ben mu adasini ilk senden duydumki hic bir fikrim yok ama doğru olabilir sonuçta dünya değişiyor elbet bizim bilmediğimiz şeyler olmustur

Kızlar Ne Diyor 1

• Enteresan geldi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçek olabilir bence kalıntıların olduğu söyleniyor hatta svastika sembolünün olduğu bir kalıntı görmüştüm mu adasına ait. piramitler filan da ley hatlarıyla alakalıdır. bazı çevrelerin bunu bildiğine inanıyorum. ley hartasını takip etsinler elleriyle koymuş gibi bulurlar bu medeniyetleri

0|1
    0|0
    • İleride bu bilgi üzerine ilerlemeyi düşünüyorum. O yüzden araştırma yapıyorum. Teşekkürler. Türkler eğer oradan geldiyse bir çok kalıplaşmış tarihi bilgi değişir.

• Kesinlikle, malesef insanları kandırmak ve yönlendirmek çok kolay...

• maalesef..

Yükleniyor...