Cehennem Melekleri 3 vizyonda... Beğendiniz mi filmi?

Cehennem Melekleri 3 e bugün gittim ben begendim tabi ama eleştirilecek yanları vardı izleyecek olan varsa diye yazmıyorum spoiler olmasın. . :) izleyen var mı beğendiniz mi?

0|1
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• ızlemedım ama natsuyu ailecek severiz :)

0|0
    0|0
    • Heey :D natsuyu seven gelsin diye bağırsam bulamazdım denk geldi. Fairy tail mı diğer Animeler de var mı

• evet ya. neyse. tamam sağolasın eğer guzeller çıkarsa haber ver bekliyorum :) sohbet güzeldi teşekkürler ^.^

• rica ederim. ılerde yıne anıme uzerıne sohbet yaparız :)

Erkekler Ne Diyor 18

• pek güzel film degil

0|0
    0|0
    • Bariz bir havalı olmaya çalışmak var rahatsız ediyor. Teşekkürler

• Daha izlemediik

0|0
    0|0
  • geçen hafta izledim, beğendim

0|0
    0|0
  • izleyemedim daha :(((((((((((((

0|0
    0|0
  • Tamamen kăr amacı gudulmus bir film seyir zevki alamadım gözlerinin yorgunluğu yanına kalır :/

1|0
    0|0
  • Harikaydı o adamlar ne yapsa yakışıyo :D

1|0
    0|1
  • yıne beklendık bır flım yapmaslar bence gayet ıyıydı :)

0|0
    0|1
  • Ben çok beğendim ama bazı sahnelerinde fazla animasyon kullanılmış bariz belliydi yani.

0|0
    0|1
    • Kesinlikle ben de onu düşündüm ve beklenen gibi fazla abartı :) destek kuvvet gönderiyor 20 tane tank 10 tane helikopter 50 tane füze bir milyon kadar asker falan. . Teşekkürler

• çk gıcık

0|0
    0|0
  • Lucy ondan kat kat daha guzel

0|0
    0|0
  • Çok iyiydi.

0|0
    0|1
  • Ben beğendim

0|0
    0|0
  • Daha gitmedim işte birileride yok ki alıp gideyim :D

0|0
    0|0
  • erkek filmi o.
    senin ne işin var kız orda

0|0
    0|0
    • Aa neden erkek filmi olsun? Fark ettiyseniz de kızlar daha çok yorum yapmış

• şiddet toplumu zehirler. kadın annedir. içinde yaşatamsı gereken sevgi ve daaha insani duygulardır :)
      insanların birbirine ateş ettiği birbirlerini öldürmeye çalıştığı bir mizansen insanı iyi duygularla beslemez ve olumlu motive etmez :)
      anne de bilgilerini çocuğa aktaran en etkili kişidir :)
      ççocuğunu düşün :)

• Sanki baba olacak insanlar cocugunun üzerinde hiç bir etkiye sahip değil gibi konuşmuşsunuz bu bir. Evet bayan daha duygusal eğimli olabilir ama vahşi duygular tüm insanların içinde bulunur bu iki. Dövüş mizanseni hiç de kötü değildir çünkü filmlerde bu konu bilgisayar oyunlarında olduğu gibi olmuyor bu da üç.

• Korsan izleyi korsan 50 kere yazdık

0|0
    0|0
  • İzledim, çok hoştu...

0|0
    0|1
  • İzledim ve beğenmedim çünkü abartmışlar

0|0
    0|1
  • 1 ve 2 kadar güzel degildi. Duygusal ağırlıklıydı. Dram vardı. Az komik espirilerde geçiyodu. Zero takı adam gelmişti. İyidi baya o. Kısaca oyuncular için gitmeye değer. Beğendim ama tatmin olmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İzledim. Bildigin counter strike olmus :D

0|0
    0|1
  • Ben daha gidemedim zamanım olmadı ilk ikisini beğenmiştim ama 2. si daha iyidi bence sence 3 2 den iyi mi

0|0
    0|0
  • LUCY filmine gittim ben çook beğendim ama cehennem meleklerini bilmiyorum ama lucy yi şiddetle tavsiye ederim :D

0|0
    0|1
  • ya kardeş cehennem melegını izleyene kadar çarlının meleklerini izle :DASD

0|1
    0|0
  • bazı sahneler çok bilindikti ama yaşattığı aksiyon muhteşemdi. kadro yıktı geçti zaten. efektler çok başarılıydı. kurguda biraz daha özgün olunmalıydı bence. geçmişten gelen dostun düşmanlığı ve son saniye kurtuluşları baydı artık.

0|1
    0|0
  • 1'i beğenmedim k, 3'ü beğeneyim. Sadece imaj pohpoh klişe vasat bir film

0|0
    0|0
  • Beğendim ama çok etkileyici gelmedi bana.

0|1
    0|0
    • Evet etkileyici yapmaya çalışmışlar çok barizdi. . . Ama olmamış Teşekkürler

• sylvester stallone film yapicak ve kötü olucak :) başarılı bir filmdi

0|0
    0|0
  • Hepsi yaslanmis artik ama tt custom motorlari bir harika dostum

0|0
    0|1
  • 1 2 halt etmiş yanında çok iyiydi :)

0|0
    0|1
  • Serinin en güzel filmiydi abartısız :D

0|0
    0|1
  • Mel gipson kötü rolde yaa

1|0
    0|0
  • Begendimm. Ama abartilacak kadar deil...

0|0
    0|1
Yükleniyor...