Slm... bilmece şöyle 1 oda var ve tamamen kapalı (pencere yok). İçerisinde 3 ampul var odanın dışında bu ampullere bağlı 3 anahtar var bu?

Slm... bilmece şöyle 1 oda var ve tamamen kapalı (pencere yok). İçerisinde 3 ampul var odanın dışında bu ampullere bağlı 3 anahtar var bu anahtarlar ve ampuller karışık yanyana koyulmuş (simetrik değil) odaya 1 kere girme hakkımız var hangi anahtarın hangi ampule baglı oldugunu nerden anlarız?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk duyu açıp yarım saat bekletip kapatırım sonra ikincisini açıp odaya girerim yanan ampül ikinci duya bağlıdır sıcak olan ilk ve soğuk olansa hiç açmadığım duya bağlıdır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar gereksiz sorular türeteceğinizi bilseydim, kendimi bu kadar yormazdım
    -Edison

3|1
    1|0
  • İkisine basar bir süre bekler sonra birini kapatır içeri girerdim. Kapalı ve sıcak olan yeni söndürdüğüm, yanan kapatmadığım, diğeri de hiç dokunmadığımdır. :)

0|0
    0|0
  • Cevapları merak edip bakanlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir tane anahtarı açarım beklerim bir 3-5 dakika. ikinci bir anahtarı açarım beklerim 30-40 sn sonra içeri girerim. en sıcak olan ilk açtığımdır. daha soğuk olan ikinci , soğuk olan ise açmadığımdır.

0|0
    0|0
  • Birinci düğmeye basıp 10 dk kadar beklerim, sonra onu kapatıp ikinci düğmeye basar ve odaya girerim. Eğer ışık yanıyorsa ikinci düğmedir. Ampul sıcaksa birinci düğme, her ikisi de değilse üçüncü düğmedir.

0|0
    0|0
  • bitanesini bir süre yakılı tutup kapatıp başka bir tane açıp içeri girecen yana zaten şimdiki ısınmş olan önce yaktığın kalan da diğeri

0|0
    0|0
  • Kapıdamı yok nerden gircez odaya

1|0
    0|0
  • cevap sorunun icide gizli knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...