Genel kültür, entellektüel sohbetler hayatınızın neresinde?

Genel kültür ve entelektüel sohbetler sizin için birşey ifade etmiyor mu? Varsa yoksa kız tavlamak hoş bir çocukla çıkmak mı? Bu mudur?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Her an her yerinde olabilir. Şimdi şöyle bir düşündümde en çok evimde galiba. Okumaya hasta bir annem, babam ve ben.. Televizyonda genelde acık olan programlargenelde; haberler, politika, tartışma programları, tarihi bilimsel vb belgeseller.. Ve bunlardan acılan konulardan ötürü her gün en az bir konu üstünde fikir yürütüp tartısdığımızı fark ettim şimdi..

Güzel soru, tebrikler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gırgır ve şamata yaparız genelde ama geyiklerimiz bile Kültürel sohbet tadındadır.

Belgesel tadında yaşamak, kitap ağzıyla konuşmak bazen insanı boğar...

0|0
    0|0
  • Entelektüel birisi olduğum için çevremdeki insanlarda böyle oyuzden boş sohbetler yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • tabiki sohbetlerin dolu dolu olması ortamıda rahatlatır.kız tavlamak hoş çocuk muhabbeti nekadar edilebilirki sıkar bee

0|0
    0|0
  • kişisine göre değişir

entel de olurum dantelde

çok elastiki bir ruha sahibim

0|0
    0|0
  • arkadaşım sağol bu soruyu sorduğun için ben bir öğretmenim ve şu sitede insanların kültür bölümüne kaç kez girdiklerini inan bilmiyorum yok denecek kadar az Allah ıslah etsin.Herkes için söylemiyorum tabi ama malesef sonuçlar şaşırtıcı.Siz güzel konular açın bizim gibiler destek olur:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okuduğum bölüm gereği, arkadaşlarımın çoğununda üni okumasından dolayı bu tür sohbetler hayatımın üst seviyesinde sürekli :)

0|0
    0|0
  • kişi bulunduğu ortama göre muhabbet yapabilmeli ki hem sıkıcı olmasın hem sıkılmasın...genel kültür ve entel sohbetler elbette ki benim için bir şey ifade ediyor severim çünkü..kız tavlamak yada hoş bir çocukla çıkmak için kulanılırmı biliyorum orası tartışılır artı karşındaki inanın kültür ve yaşamışlık düzeyi de çok önemli..

0|0
    0|0
  • Biz hepimiz enteliz abi haberin yok mu

2|1
    0|0
  • Genel kültür hayatın her dakikasında var zaten.. Radyo tv internet cart curt... Entellektüel sohbet yaptım mi hiç bilemedim şimdi :)

0|0
    0|0
  • Genel kültüre çok aşinayımdır. Entelektüel sanat manat konuşmaktan çok da hoşlanmam; kasılırım. Hayattaki eğlenceli ve ilgi çekici şeyleri konuşmak benim için daha uygundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...