Aramızda Enstürman çalan var mı arkadaşlar varsa ne çalıyosunuz?

Aramızda Enstürman çalan var mı arkadaşlar varsa ne çalıyosunuz? Yani ben cura çalmıştım bir ara siz :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Açıkta buldukça çalıyorum, geçen gün bir gitar çalmışım, offf, iyi para etti.

0|0
    0|0
    • tamam vurma, vurma.

keman çalıyorum.

• teknik üzerine kendimi geliştirmeye hiç çalışmadım, abim şu an gitar üstüne yoğunlaşıyor mesela, ondan çok daha iyi bir yorumcuyum, o daha çok bir mühendis edasıyla yaklaşıyor müziğe ve mükemmel çalıyor; ancak onun icraatlerini ben fazlasıyla ruhsuz buluyorum, çünkü kusursuz ve ona ait değiller. Bendeyse çok fazla ölçü hatası vs oluyor, kendi bestelerimde dağınık ve laubali bir hava var ve kusurlarımı örtebiliyorum, lakin bilindik eserleri çalarken kusurlarım çok çok kulak tırmalıyor.

• yani en azından müzik kulağın var bence daha iyi bu tabi notalarla çalmak farklı birşey kendini geliştirmeye çalış mesela ben alıyodum bilindik bestelerri kendime uyduruyodum farklı bir hava katıyodum güzel oluyodu.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• Her türlü gitarı çalabiliyorum, burada elektro çalıyorum ancak normalde klasik seviyorum. Akor denerken arkdaşımın gitarı ile denememden;

http://vocaroo.com/i/s02ATBhPNj6r

0|0
    0|0
  • 2.5 senedir davul bide son 2 aydır gitara sardım deneyecem bakalım.

0|0
    0|0
  • İlkokuldayken fülüt çalıyoduk biz :) Klarnete çok sardım bu aralar. Bakalım alabilirsem bitane öğrenicem inşallah.

0|0
    0|0
  • klarnet çalıyorum ;)

0|0
    0|0
  • 5 senedir bass gitar çalıyorum.

0|0
    0|0
    • süpermiş kendi çabalarınızlamı ögrendiniz :)

• Evet. İlk gitar çalmaya akustik gitarla başladım. Daha sonra bass gitara başladım. İnternetten video falan izledim. Kendi çabamla öğrendim diyebilirim :)

• anladım yani çalmak güzel birşey bence rahatlatıyo her yönden :)

• 12 yıldır klarnet çalıyorum ;)

0|0
    0|0
  • mainim ritim gitar ve bass gitar orta düzeyde bateri ve kılavye çalıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...