Harry Potter bir deliydi, Hogwarts bir akıl hastanesiydi!?

m.radikal.com.tr/.../harry_potter_deliydi_hogwarts_bir_akil_hastanesiydi-1208687

Radikal'in bu haberi hakkında ne düşünüyosunuz? Böyle bişey olabilir mi?

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• zaten normal insanlar bunları nasıl yaratır bende anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• leyla ile mecnun dizisinin "aslında" konusuyla aynısı olmuş :) mecnun da hasta ve hayal ürünüydü. ;))

1|0
    0|0
  • Ozaman zindan adasinsan bir farki kalmaz

1|0
    0|0
  • yazar bir cocuk masalı yazmıs gecmıs, amma felsefık yaklasmıslar. bu kadar satılmasa devamını bıle yazmazdı

0|0
    0|0
  • haber saçma geldi bana

0|0
    0|0
  • Hayır hayır. Bu kitap belki J. K. Rowling'in ellerinden yazılmamış olsaydı böyle düşünebilirdim. Her filme de böyle yaklaşılmaz ki ama.

0|0
    0|0
  • Bitmiş bir seri hakkında saçma bir yazı olmuş. Akıl hastanesi olsa ne olacak olmasa ne olacak. Zaten hayali bir dünya. Bir roman uyarlaması. Büyük bir işsizlikle uğraşıp yazmışlar da böyle saçma bir şeyi okuyacak kadar sabrım yok.

0|0
    1|0
  • Ya olsa ne olur olmasa ne olur ne alaka torbaciniz ile tanisma şerefine nail olabilir miyim hanimefendi

1|0
    0|0
  • ve sende bunu yazan bir insandın.

0|0
    0|0
  • hasiko men ilginçmiş.

0|0
    0|0
  • yeni harry potter fılmı yapılacaktır medyaya ön hazırlık yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Etkileyici gördugum ruyalarla iyi bir film cikarabilirim ama imkan yok

0|0
    0|0
  • oldu olacak expecto patronum.

0|0
    0|0
  • Bide Harry gerçekte uçuyo derlerdi a.. q

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• filmlerde cok fazla gonderme cok fazla sembolik ısaret ve olay var. yanı makale mumkun bırseyden bahsedıyor bence ama bu harry potter eskıdıgı ıcın reklam amaclı bır çıkış ta olabılır. tabı harry potter dızısının illuminati altyapısı oldugu kesin

0|0
    1|0
  • Kesinlikle böyle birşey olamaz. Kitabın yazarı böyle birşey olduğunu söylemedikçe kim saçma şeyler uydurabilirki? ''Kafanın içinde yaşanıyor Harry'' diyor çünkü bunlar gerçekmi hayalmi diye soruyor. Ya çarpıta çarpıta saçmaladılar.

0|0
    0|0
  • benzetmeler, metaforlar zorlama olmuş sanki. pek zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • En sonda ben 10 diye bir cizgi filme boyle demislerdi cocuk akil hastanesinde ve kisiligini 9 farkli karaktere burumus diye kuzeni tuzluk dedesi perdeymis megersem :((

0|0
    0|0
  • vay anasını... hiç böyle düşünmemiştim

0|0
    0|0
  • Harry potter den cok daha önemli konular var ne yazıkki. s

0|0
    0|0
  • J. k Rowling zaten genç yaşlarında ağır depresyon yaşamış, intiharın ucundan dönmüş bir yazar aynı zaman OKB'si var. Harry'nin bipolar olma teorisini daha da pekiştiriyor bu.

0|0
    0|0
  • Sonuç olarak son derece başarılı bir film ve hikaye. :)

0|0
    0|0
  • bence dogru zaten böyle birsey olamaz kafasında kurmuş Harry :D

0|0
    0|0
  • Yok artık saçmalamasınlar J. K. Rowling treni 3 saat rötarla kalkınca o 3 saatte aklına Harry Potter'ın kabataslak fikirleri gelmiştir ve sonra yazmıştır.

0|0
    0|0
  • gidip yaara sorun o söylemediği sürece kimse iddia edemez

0|0
    0|0
  • Üsenmedim okudum bencede oyle

0|0
    0|0
  • Resmi bir açıklama gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • yazan iyi kafa patlatmış yani buna ama imkan vermiyorum buna...

0|0
    0|0
  • eğer öyleyse bu tez bu seriyi daha da enteresan ve baştan çıkarıcı yapar

0|0
    0|0
  • saçma bence sanki bu harry potter gerçek bir krakterde bunlar iyice abartmış hayal olsa ne olmasa ne :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...