Fotograf çekilmeyi sever misiniz?

Ben kendimi güzel bulmasamda çekilmeyı çok severım. 3000 den fazla fotom var sevgılımde. kuçukluk fotolarımda cok var.heralde kucukken benı çeke çeke sevmeye başlamışım :))

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• fotoğraf çekmeyide çekilmeyide çok severım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• severim ama çekmeyi daha çok severim neden bilmiyorum doğal bi yatkınlığım var acayip iyi fotoğraflar çekerim karşıdaki çirkinde olsa napar ne eder iyi ederim onu fotoğrafta. sanırım obsesif kompulsif kişiliğimin bi eseri olsa gerek.

0|0
    0|0
  • cekmeyi de severim de daha cok cekenlerin o hallerimi bana gostermesini severim :) yillardir binlerce fotograftan olusan arsivim var ozenle sakladigim.

0|0
    0|0
  • çok severim. çekmeyi de severim fotorfçı mı olsam ne olsam ama tornacı olduk :D

0|0
    0|0
  • bazen severım ama herkes ıle değıl

0|0
    0|0
  • Ben yırtık dondan çıkar gibi başkası çekilirken gizlice o fotoğrafta yer almayı çok severim...

0|0
    0|0
  • Poz vermeyi beceremiorm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmem çok.

En ayar olduğum şeyde habersiz çekilen fotoğraflar. Üf ne cingar çıkartıyorum var ya :)

Birşeye konsantre olmuşsun,şaak patlıyor flaş,fotoğrafa bakıyorsun bildiğin alabalık. Hayır aniden olunca bide korkuyorum yani.Sen bana flaş patlatırsın, ben sana elimin tersini deyip dalasım geliyor. Cık cık cık...

0|0
    0|0
  • sevmem.çeken tarafım ben.çekmeyi severim.poz vermeyi sevmem,uyurken yerken salaklarken yazarken otururken sakız çiğnerken... suratıma flaş patlarsa da ses etmem.insanlarda çok fotoğrafım var ama bana ulaşmaz genelde.

0|0
    0|0
  • anı belgelemeyi değil yaşamayı severim :))

1|0
    0|0
  • cekmeyı de severım cekılmeyı de :)

0|0
    0|0
  • fotojenik değilim..doğru dürst çeken birini bulamadım.

0|0
    0|0
  • Güzel çeken biri olmadığı için sevmez oldum. Çekmek daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...