Halk dansları hakkındaki görüşleriniz neler?

Halk dansları hakkındaki düşünceleriniz neler yada oynayan arkadaşlarımız varmı ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• dünya üzerinde kimliğini yansıtan bir anlamı ve manası olan başka dans veya oyun şekilleri var mı bizden başka? (halk oyunu olarak. modern dans demiyorum).. kendim marmara bölgesindeyim ama çok güzel zeybek oynarım... 3-4 kere halk oyunu gruplarından teklif falanda yaptılar. yurtdışı turneleri falan oluyomuş ama onlara katılmak ve gitmek nasip olmadı... harmandalı zeybeğini oynamasıda izlemeside çok zevk ve gurur verir bana...

0|0
    0|0
    • Bende İçAnadoludayım fakat Ege Yöresi danslarının eğitimini aldım 3 yıldır profosyenel olarak zeybek harmandalı kerimoğlu vb oynuyorum :))

• Tabikide ekiple her yıl gösterimiz oluyor seneye Belçikaya gidicez inşallah fakat buarada Karadeniz yöresinede katılmayı düşünüyorum bakalım :)

• internette falan varsa mesaj olarak atarmısın link ini...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• benim tanıdığım oynuyor hatta ülkemizi temsilen komşu ülkelerine ve kafkas ülkelerine gösteriye gidiyorlar sürekli devam ettirmen gereken bişey bir kere koptunmu gidiyor

0|0
    0|0
  • angaralıyım çok deli oynarım :D

0|0
    0|0
  • Zeybek harici ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • Oynayan arkadaşlarımız var. Düğünlerde falan oynamak lazım

0|0
    0|0
  • kooop koooop :)

0|0
    0|0
  • zevklı oluyor bence guzel

0|0
    0|0
  • sevmem disco, jaz, elektro severim ve bulgaristan şarkılarını

0|0
    0|0
  • pek aram yok. bir-iki arkadaşım vardı ilgilisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oynadım fakat halk dansları baya ağır oluyor istikrar gerekli tüm yıl emek veriyorsun.

0|0
    0|0
  • çok severim.lisedeyken bi süre kafkas halk danslarıyla uğraşmıştım.ondan sonra bidaha tecrübem olmadı ama tekrar başlamak isterim

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...