Sol elle bağlama çalabilir miyim?

burada kastettiğim zaten solak olan birinin sol elini kullanması değil elbette. Normalde sağ elini kullanan birinin eli bağlama çalmak için uygun değilse ( küçük yaşlarda oluşan bir refleks kaybı ) , sol elle bağlama çalması mümkün müdür? çalışarak bunu başarabilir miyim? yani notalara sağ elle basıp , solla tezene vurmaktan bahsediyorum. normalde büyük bir problem yok ama bağlama notalarına basarken hem zorlanıyorum hem de sağ elime göre daha yavaş kalıyor.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar için aynı şeyi düşündüm. Olmuyor. El nasıl alıştıysa öyle yapıyorsun. En basit akoru bile basamiyorum

0|0
    0|0
    • ama ben henüz hiç çalmadım. daha yeni başlayacağım. alışma durumu yok yani.

• söyledim ya yukarda. sağ elime göre daha yavaş sol elim. küçükken geçirdiğim bir kaza sonucu refleks kaybı oluştu. hızlı parmak hareketleri yapamıyorm.

• Alışırsın onu demek istiyorum. Benim de elim hızlı değildi o kadar. Sol elimle kalem bile tutamam ama aktör basıp tab çalabiliyorum ne hikmetse ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Mümkün eğer hiç çalmamış isen mümkün ben ek iş özel bağlama dersleri veriyorum aynı durumda öğrencim vardı

0|0
    0|0
  • Zor olur ama başarmak mümkün.

0|0
    0|0
  • Sol ele göre ayarlattırırsın

0|0
    0|0
  • Abim çalıyor ama o solak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• azmın elınden ne kurtulur. beethoven sağırdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...