Islık çalanlar nasıl ıslık çalıyorsunuz. Ben bir türlü ıslık çalamadım. Kafayı yücem püf noktası nedir? 😎?

Kimisi bir parmağını sokarak çalıyor kimisi 3-4 parmağını sokarak yapıyor. Bazıları sadece dudağını bükerek yapıyor. Ben hiç birini yapamıyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz. Bu işin püf noktası nedir? Nasıl ıslık çalabilirim? 😎

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende calarim ama kucukken bir gunumu resmen buna ayirmistim. Parmagini nasil calacaksan dilinin tam ucuna koyuyorsun ve ufluyorsun. Eger istiyorsan baya denemen lazim zor birsey :)

0|0
    0|0
    • Aynen ya. Uğraşıyorum iki gündür. :)) 😎

• Aslinda bir puf noktasi yok nasil calinacagini ogren ve surekli dene sonra bjr anda o ses cikiyor sonra gene beceremiyorsun ve denediginde nasil yapacagini kavriyorsun

• Deneyeceğim tsk ederim. 😎

Kızlar Ne Diyor 8

• ıslık çalmak günah şeytani cagiriyosun

0|0
    0|0
  • bende geçen seneye kadar yapamıyrdm ve hep özenyrdm çalanlara :D sonra kız kardeşim öğretti işaret parmağım ve orta parmağımla yapyrm dilimi büküyorum ve üst ve ıslık çalarken geriye ittiryrm parmaklarımla dilimi

0|0
    0|0
  • bende denedim ama olmuyor :dd

0|0
    0|0
  • herkes çalamaz bu doğal

0|0
    0|0
  • Evt yaa ben de çalamıyorum... bir gün kafaya koydum kesin çalıcam falan internetten nasıl ıslık çalınır diye araştırıyodum... Tamam dedim ben bunu kesin yaparım çok kolay yapıyorum yapıyorum hava üflüyorum sürekli deli oldum yaa...

0|0
    0|0
  • Parmaksız çalabiliyorum ağzını ü diyormuş gibi yap nefesini içine çek ben öyle yapıyorum :3

0|0
    0|0
  • ahah hepsini de yapabiliyorum önce normal ıslığı dene sonra elinle yaparsın :D

0|0
    0|0
  • ben hertürlü calıyorum ıslık erkek gibi yetiştik :D

0|0
    0|0
    • Vay be. Ulan kız çalıyor biz çalamıyoruz. 😎

• Hayır etmem ne edicem

• :)) 😎

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ara çok uğraştım beceremeyince bıraktım

0|0
    0|0
  • Iki parmak etkili caliyorum melodi veya kuş sesi yapabiliorum tek parmakta az cikio tükürük çıkıyor. d keske parmaksiz calabilsem

0|0
    0|0
  • Çalma şekilleri belli biliyosundur ama surekli deniceksin yavaş yavaş çalmaya başlarsın şu an ben polis sireni kadar sesli çalıyorum nerdese :D

0|0
    0|0
  • ben hepsını yapıyorum tek parmak ıkı parmak sadece dudak :D

0|0
    0|0
    • Nasıl çalıyorsunuz? Püf noktası nedir? 😎

• aynen aynen ben parmak olmadan calmayı da kendım kesfettım parmaklarım yerıne ust dudagımı degdrıorum hafıf oyle ckıyor elımde poset falan varkren arabayı oyle durdruyorm :D

• Çalcam inşallah. 😎

• Tüm parmaklarımı kullanarak çalabiliyorum. :)

0|0
    0|0
  • 1 ayda ögrenmiştim 😁 çok zor ögrenmek

0|0
    0|0
  • Ben de çalamıyorum.

0|0
    0|0
    • Çalınmıyor zıkkım. Çok zor. 😎

• Islık ıslık diye bağırıyom.

0|0
    0|0