Arkadaşlar saçımı uzatıyorum yardım?

Kiz arkadaşlarim erkek arkadaşlarım hepinizden oneei istiyorum cok uzatmiyacam omuzuma kadar olucak benim saç kabariyor surekli birde kivrik kivrik oluyo :-) yarrdim lutfen

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendi saçlarm için yaptiklarimi yaziyorum. Her banyoda mutlaka soguga yakin ilik uyla yikiyorum. Bu dökülmeyi engelliyor. Aktarcilardan bulabilirsin argan yagi ve badem yagi al. Yalniz kokulu filan olmamasina dikkat et çünkü icinde katki maddeleri olabiliyor. Mutlaka % 100 dogal olmasi lazim. Argan yagi biraz tuzlu küçücük bir siseye 20 lira vermen gerekebilir ama onda gördügüm faydayi hicbirseyde görmedim. Badem yagi da o civarlarda birsey ama sisesi daha büyük oluyor. Badem yagi killandirma yapiyo. Yani saçlarini gürlestiriyo. Argan yagiysa saç diplerinden uçlarina kadar heryere bakim yapiyor. Badem yagini saclarina banyoya girmesen bir gun once ozellikle diplerine sür ama mutlaka parmak uclarinla masaj yaparak. Basina bir bone ya da yastigina havlu sererek uyu. Uyaninca saclarini ilik suyla yika. Argan yagini da banyodan sonra her tarafina (dipleri de dahil olmak. uzere) sür. Birdahaki banyoya kadar onunla bekle. Eger disari cikacaksan bir isin varsa. Bu uygulamayi aksam. yap. Cunku saca yagli bir görünüm veriyor. Ben yazin evdeyim diye hep böyel yapiyorum. Duzenli kullanimda eminim faydasini göreceksin. Bol bol da keciboynuzu özü ve ari poleni ye. Icerden de yediklerin saclarin beslenmesinde önemli cunku. Bu asamada saclarini. düzlestirme fön gibi yipratici seylerden uzak tut. Eminim faydasi olacaktir

0|1
    0|0
    • Yardimci oldugun için tesekkur ederim sağol :) denicem

Kızlar Ne Diyor 1

• yakışıyorsa neden olmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hafız benim saçlarda dalgalıydı uzama evresindeyken bir süre aynaya bakmadım oldu bitti :D

0|1
    0|0
    • Bakimsiz olduğundandır :-) hacı

• Omuzlardan biraz aşağıda

• saçına alışmışsın ozmn.

Yükleniyor...