O'nu hatırlayıp ağladığınız oldu mu?

Peygamber Efendimiz ile ilgili bir şiir, bir ilahi, bir tiyatro, bir film, bir etkinlik, bir program izleyip/dinleyip hatırınıza o geldiği için, onu özlediğinizden için veya günahlarınızdan dolayı gözlerinizden yaşlar süzüldüğü oldu mu hiç?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Oldu.. Dursun Ali Erzincanlı şiirlerini dinlerken özellikle. Mükemmel.

0|1
    0|0
    • evet kesinlikle. gönlünü açıp, ne kadar günahkar olursan ol en nihayetinde O'nun ümmetinden bir fert olduğunu hissedip dinleyince kurtulamıyorsun gözyaşlarından.

• aynen bende.. liseden beğendiğim bi çocuk vardı çok fırlamaydı hergün içerlerdi bende tabi ergen okulun havalısı diye hoşlanıyodum ondan. geçen faceten buldum ekledim konuştuk çocuk dine dönmüş. okadarki tövebe etmiş herşeye:) şaşırdım o yaptıysa istesek bizde yaparız.. bakalım zaman.

• vayy bee helal :) demek ki kimseye statik bir bakış açısıyla bakmamak lazım değişime inanmak lazım :) ben de eskiden namazlarımı kılardım hep sonra bıraktım :( dua et başlayayım tekrar ya :(

Kızlar Ne Diyor 4

• ben daima ağlarım o tür sohbetlerin muhabbetlerin yapıldığı ortamlarda. ama itiraf etmem gerek ki ne günahlarıma ne baska sebepten, kesinlikle ortamın atmosferi etkiliyo beni..

o dünyadan sıyrılınca da yine eskisi gibi oluveriyorum. malesef

0|1
    0|0
    • öyle ortamlardan etkilenebiliyor olmak senin yumuşak kalpli olduğunu gösterir bence. ne güzel.

• güzel tabi ama o ortamdaki diğer insanlar kadar hisli olmak isterdim. gercekten neye ağladığımı bilmek yani.

• düşündürücü

• tertemizim şekerim

0|1
    0|0
  • Günahlarımdan dolayı ağlamıştım sanırım.

0|1
    0|0
  • duygulandığım oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sonra da şakirt denilince kızıyorsunuz , neyse yoo hiç ağlamadım

0|1
    0|0
    • şakird benim bildiğim Kuran talebesi demek :) her müslüman Kuran'ın bir talebesidir. ama bugünkü anlamı öyle değil tabi :D ben de bana öyle denmesini istemem çünkü adı geçen cemaatten değilim :))

• Ağlamak ve peygamber deyince aklıma Fethullah gelmişti

• bakış açını genişletmelisin :) bir tek o mu ağlar peygamber için :) biz de O'nun ümmetiyiz sonuçta..

• Oldu .

0|1
    0|0
  • ilk okul 4. sınıf din kültürü kitabında cehennem konusunu okurken, bir de HZ. Yusuf'un filmini izlerken babası ile karşılaştığı sahnede

0|0
    0|0
Yükleniyor...