Aşksız, yalnız ama hayallerine bir adım daha yakın. Duraklamadan bunu başarmak istiyorum ama nasıl?

Yaşım 18 ve yurtdışında yaşıyorum 1,5 yıldır birlikte olduğum sevgilimden ayrıldım. Seviyordum ama yıprandığımız için daha fazla katlanamadım.

Yalnız hissediyorum kendimi.. Ayrılık nedir bilmezdim.

10 yaşından beri bir hayal kurdum .. hedef = istanbul :)

Orada yaşamak istiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmayı öğrenmek istiyorum. İstanbula aşığım çok seviyorum! Kendimi bildim bileli her yaz ordayım. Bu ayrılık beni hedeflerime daha çok yakınlaştırdı. Sevgilimleyken hep evlilik konuşuyorduk hatta 2-3 sene sonra evlenmeyi düşünüyorduk. O da benimle istanbulda yaşamak istiyordu.. Amaaa.. o düşünceler tamamen değişti, artık okulum önemli ve hayallerim. Bunları gerçekleştirmeye çalışırken ona yeniden yaklaşmaktan korkuyorum:( Bunun için ne yapmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• istanbula gel ve hayata devam et. illaki karşına bir kısmet çıkar, sen hayırlısını iste Allah'tan. okuluna ve hayallerine ağırlık ver. hayatı akışına bırak relax tamamen yani :D

0|0
    0|0
  • bence yaklaşmaktan korkma. Kendi ayaklarının üstünde durmaktan bahsetmişsin ve buda büyük sorumluluk, şunuda unutmaki insanın sorumlulukları ne kadar büyürse hayalleride okadar küçülür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...