Müzik ve müzisyenlik?

6 yıldır sahnedeyim ve insanlarin begenisini cok sukur alabiliyorum ama bu isi bilmeden elstirenler oluyor bilmeyenlere tepkim ne olmali?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• "Ancak bir müzisyeni müzisyen eleştirebilir gerçek anlamda.
    Düşünün, bir mimar gibi çizebilir misiniz noktası noktasına?

Siz Barok'un zorlu nüanslarında kaymayı ya da jazzın dengesiz ritmleriyle baş edebilmeyi bilir misiniz? 'Ah şu modülasyonlar!' diye çıldırdığınız oldu mu efendim? Kalbinizin ritmi onlarla dans etti mi hiç? Entonasyonlar hangi ara duygularınızla oynadı? Bunları düşündükten sonra çağırın beni, uğrarım bir ara.."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence tepkisiz davranmak en mantıklısı :)
    sessizliğin değerini anlıyor insan öylelere bakınca, konuşsun konuşsun dursunlar.
    eğer sizi tutan tarafla tutmayan taraf varsa bu sizin her zaman + nızdır. :)

0|0
    0|0
  • Sus. Çok zevklidir, konuşurlar, konuşurlar, susarsın. Sonra yüzlerine yarı küçümseme, yarı özgüvenle küçük bir gülümseme atarsın, ilgilendikleri için teşekkür edersin ve kalkar gidersin. Daha da zevklisi, konuşmaya devam etmeleri olur, çünkü komik oluyor, gerçekten.

6 yıldır sahnede ne yapıyorsun? Ne çalarsın, ne söylersin.

0|0
    0|0
  • Anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az kardeşim sallamıcaksın 😌

0|0
    0|0
  • Saygı göster cahiller herşeyi bilirler bunu asla unutma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanki ellerine versen gitarı çalacaklar. Oyle tiplere gıcık olurum gerçekten Boşvet birşey deme mutlaka seni beğenenlerde vardır? Ne çalıyorsun hocam?

0|0
    0|0
  • tepkisiz kalmaktır en büyük tepki.

0|0
    0|0
  • Acayip hayvanlara benziyiseni söyle onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...