İstanbul'un en güzel yanı ne sizce?

sizce istanbul ' un en güzel yanı ne? ( cevaplar manzarası vb. gibi klasik cevaplardan olmassa seviniirim) ilk önce ben cevaplayayım..çokk kültürlü bir yapıda olması ve türkiyenin en uluslararası şehri olması...

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendini farklı yerlerde hissettiren çok fazla değişik yeri var

diğer şehirlerdeyken hep aynı yerdeyim gibi oluyordu ve bugün de farklı bir yere gideyim diyemiyordum çünkü yoktu zaten

bir gün sahil kenarına git denizi seyret, bir gün kültürel gezi yap, bir gün kendini çok modern bir şehirde hissttirecek gökdelenler arasında, alışveriş merkezlerinde gez...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• daima hareketli oluşu güzel,istediğin şeyi istediğin zamanda bulabiliyor olmak,sonra boğaz ve deniz,çeşit çeşit insanın ve bir sürü farklı kültürün aynı yerde toplanmış olması...

0|0
    0|0
  • büyüsüne kapılmıycan yoksa seni yutar istanbul=)

0|0
    0|0
  • teomanın bir şarkısında "istanbul ağlamış yine rimelleri akıyor " diyordu bence istanbul bol makyajlı ama arka sokakların çok yalnız bir kadın...

0|0
    0|0
  • Yeri guzel ve canın mi skldi git biyerde otur yada eglenmeye cik. Yapcak cok sey var:)

0|0
    0|0
  • İstanbul'u İstanbul yapan boğazı ve tarihteki etiketi...Başka bir üstünlüğü yok.

0|0
    0|0
  • istanbul nedir biliyomusun gündüzü ile gecesi arasında 180 derece değişen bir renkli memleket

1|0
    0|0
  • 2 kıtayı birleştirmesi.

0|0
    0|0
  • milyon çeşit konser

milyon farklı miting

galata kulesi başkadır bide.

0|0
    0|0
  • erkek bol. seç beğen al

0|0
    0|0
  • Kultur :D

0|0
    0|0
  • Istanbul mu.. of of...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yıllardır sokaklarında gezdiğim halde ilk günkü gibi hayranlıkla bakıyorum yapısına, estetiğine, doğasına ve varlıklarına.. Dünya'nın hiçbir konumu İstanbul'un yerini tutamaz bence..

0|0
    0|0
  • valla 5 ay ayrı kaldım istanbuldan ilk uzun süreli ayrılığımdı bundan önce ilerde istanbulda yaşamam diyodum ama şimdi kesinlikle ayrılmam trağinden tut dilencisine kadar özledim herşeyiyle bambaşka

1|0
    0|0
  • bogaz semtleri . yeniköy istinye falan

0|0
    0|0
  • boğazda bira

boğazda rakı balık

boğazda çay kahve

istiklal

bağdat cadde

emirgan çınaraltı

otelleri

ebru çapraz dans kursu

0|0
    0|0
  • aklınıza gelebilecek herşeyin en ucuzu ve en pahalısı istanbuldadır bence çok güzel birşey...

0|0
    0|0
  • Havasını suyunu alanın vazgeçemediği bir şehir

0|0
    0|0
Yükleniyor...