Kuzey Güney sezon finalini nasıl buldunuz?

Sezon finalini nasıl buldunuz?Özellikle Ali nin ölmesi diziye nasıl etki eder sizce

Güncellemeler:
link

kalklan gelecekler lan:(

Aliii kardeşiiiiiimmm::(

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence Ali ölmedi ama öldüyse de dizinin gidişatını kötü etkiler bence. Final yapıcaz diye Ali'yi harcamasalardı iyiydi

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kıvançın oyunculugu mühtişti ayrıca harika bir bölümdü ama şehitlerimiz varken buna bu kadar üzülmeye gerek yok.

1|0
    0|0
    • şehitlerimizin acısını dindirmez ama bunun yeri ayrı

• tabiiki dindirmez bunun yerinin ayrı olduguda doğru ama bazıları dizilere şehitlerimizden daha fazla üzülüyor sözüm onlara.

• haklısın çok kaptırmamak lazım...herşey dozunda güzel

• çok gerçekçi oynadılar,ölmesini istemedim yani.intikam peşine düşecek kuzey.

2|0
    0|0
    • o kadar gerçekçiydi ki damarları fırlayacaktı nerdeyse

• gümüşü bilmem ama aşkı memnuda iyiydi ama bu dizide zirve yaptı bence

• gümüş ilk dizisiydi 7 sene olmuştur.gitgide daha iyi oluyor.bu dizizde bambaşka biri,aşkı memnu da tamamen başka.karakterler üstüne yapışmıyor.

• Harikaa ötesiydi... erkek arkadaşımda bende ağladımm :((

Ali ölecek, kuzeyde ferhatı öldürecek. Yeni sezon kuzeyin hapisten çıkmasıyla baslıcakmış. Yeni hayatını anlatcakmışşş :((

0|0
    0|0
  • çok heyecanlıydı bence çoooook güzeldi ama ali ölmesin yaa

2|0
    0|0
  • Hala etkisinden cikamadim. O kivanc nasil bir oyuncuur ya? Muthis oynadi ve bence ali olmemeli.senarst falan da bunn farknda sokla fala yasatirlar, umarimm

0|0
    0|0
  • Hiç izlemiyorum. :)

0|0
    1|0
  • kuzey nezmn olcek ..izlemedim :/...bu soruyu senden beklemezdim genc:D not altaki gizliben deeilim

0|0
    1|0
    • çok neşelisin çok ele verdin yine kendini:)kuzey ölmeyecek o nasıl laf:@

• sen benim nelere üzüldüğümü bir bilsen ahh ahhh:)

• bildim iste:D

• bence ölmedi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tv izlemiyorum

nedenide bu ===> link

0|0
    0|0
  • çok iyi oynamıs kıvanc tatlutuğ bağırmalar ağlamalar falan helal olsun

1|0
    0|0
  • Vasat

0|0
    0|0
  • Iphone 4s i severimde yerli dizi izlemiyorum.biraz durumum duzelsin alacagim.

0|0
    1|0
    • o da olur birgün merak etme

• zor biraz sg3 cikti foruma baktim fiyatlar ayni yine simkilitsiz 1350 ile 1400 bunlar sifir kayitli olanlarda buna yakin.en ucuz yurtici sifir ise 1650.ikinci el almak istemiyorum sadece.

Yükleniyor...