Taylor Swift'in yeni albümü ve ilk singlenı nasıl buldunuz?

Ben sesini ve tarzını bu kadar sevmeme rağmen bu şarkıyı çok basit buldum keşha söylese anlarım da bu ne ya ,:/ Albümde çok aptalça bence
Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz? ŞŞok oldum.. . Ya Taylor gibi bir şarkıcı onca mükemmel şarkıları olan birine böyle bir albüm yakışır mı?

http://www.youtube.com/watch?v=nfWlot6h_JM

• Kötü
    30% (3)57% (4)41% (7)Oy Ver
  • Fena değil
    20% (2)29% (2)24% (4)Oy Ver
  • İyi
    50% (5)14% (1)35% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Red teki bütün şarkılar harikaydı şimdi bu albüm bence olmamış :/
Müziği belki zamanla sevilebilir ama bu video rezalet ötesi

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Taylorswift, yüzü gerçekten çok güzel. Harika bir kadın ama şarkı ve klip bence ilgi çekici değil. Klip şarkıyla uyumlu olmuş bence.

0|0
    0|0
    • uyumsuz bence şarkı ffena değil de klip çok kötü

Erkekler Ne Diyor 10

• Taylor Switf'in tek bir şarkısını dinledim şu ana kadar o da lovestory idi sanırım o iyiydi sonra pek takip etmedim.

0|0
    0|0
  • Her sohretın bir sarhoslugu olacaktır.

0|0
    0|0
  • taylor swift i severim has bayandır. lisede tüm notlarının A+ olduğunu duyunca ayrı sevdim

0|0
    0|0
  • Taylor'a yakışmamış.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bende yeni gördüm paylaşayım dedim ne kadar çok sevsemde kötü olanı nesnel bir şekilde eleştiririm

• gerçekten büyük bir potansiyele sahip ama bu yeni albümü hakkında olumsuzum ben bakalım diğer şarkıları görelim bir :)

• Bende olumsuzum. Umarım bozmaz demekten başka yapacak bişey yok ^^

• ilk 10 sn sinden sonra kapattım :D

0|0
    0|0
  • Taylor Swift sevmem

0|0
    0|0
  • Çok kötü... Sound kötü bir kere... Iııh ıııh vermicem gibi bir sound olmuş.

0|0
    0|0
  • Sevmiorum o kevaşeyi

0|0
    0|1
  • Bu kadin yildiz degil mi la

0|0
    0|0
    • yıldız ama bu video rezalet ötesi

• tam olarak sıcmıs diyebilirz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben tayloru hrp namuslu hanim hanimcik kiz diye dusunurdum :D saclari ve o kilip sanki biraz o ilr baslayan insan turu gibi gostermis bencd onu :D

0|0
    0|0
    • o kadar d değil şimdi :) Belki diğer şarkılar iyidir ama bu video klipte şarkıda gerçekten rezalet normelde albümünde kötü şarkı olmazdı bu gerçekten kötü

• Taylor idolum :D cok tatli bir kiz ve sarkilarini hemen hemen biyorum hepsini :D ama bencede ondan daha iyisini beklerfim

• şarkıyı sevdim klibini pek değil ama taylor sonuçta ne yapsa yakışır

0|0
    0|0
    • şarkıyı bende biraz sevdim ama klip berbat yani yakışmamış klipte bir kıyafeti çok yakışmış ama genel oalrak hareketler çok basitçe

• Ergen kesime yönelik şarkılar yapıyor bence. Sevmiyorum tarzını, sözleri zaten kötü

0|0
    0|0
    • bence güzel şarkıları da bu şarkı pek olmamış diğerlerini dinle istersen

• Kotu buldum ben de :/

0|0
    0|0
    • beğenen yok :)

• Taylor gozumden dustu artik :D

• Diğer şarkılarda böyleyse benim de gözümden düşer :) Ama çok güzel bir albümden sonra böyle saçmalamasını da anlayabilirim :)

Yükleniyor...