Filmlere bağlanır mısınız?

Mesela bazıları film izledikten sonra hiçbir etki olmaksızın hayatına dönerler,bazıları ise filmlerden çok etkilenirler,akıllarından çıkaramazlar,psikolojileri ona göre değişir.Siz hangisisiniz ? Filme bağlanır mısınız? Yoksa umursamaz mısınız?

Ben filmlere çok bağlanıyorum.Bir kaç gün aklımdan çıkmıyorlar böyle karmançorman oluyor beynimde.Başrol oyuncusuna göre psikoloji değiştiriyorum,bir tuhafım anlayacağınız.. (:

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• bende aynen öyleyim aklımdan abartısız 3-4 gün hatta 1 hafta çıkmadığı oluyor. mesela titaniği ilk izleyişimde beni hayata zor döndürdüler :D o yüzden komik şeyler izlemeye çalışıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya benim en çok bağlandığım film the eternal sunshine of the spotless mind ama en çok etkileyen şey bir kitap.9uncu hariciye koğuşu beni resmen çook derinden etkilemiş bir kitaptı.Hiç unutmuyorum doktor ragıba yaklaşık 2 hafta küfürettim :) insanlar kendileriyle bir şekilde bağ kurduğu için böyle olsa gerek :)

1|0
    0|0
  • Okuma izlemesi yapıyorum çoğu kez bu yüzden özdeşleşme olayı olmuyor. Sahne nasıl çekilmiş, planlar nasıl, kurgu nasıl gidiyor, oyunculuk ne alemde derken filmin hikayesinin etkileyiciliği de düşüyor tabi.

Filme kaptırıp gittiğim son filmlerden biri Oldboy'du 1 hafta mal mal dolaşmıştım.

1|0
    0|0
  • etkileniyorum aksiyon filmi izledigimde taklalar atarim mafya filmi oldumu bir suphecilik romantik film izleyince romantik kisa surelide olsa guzel oluyor.hayat farklı iken daha güzel

1|0
    0|0
  • ben bağlanıyorum her flimde birşey buluyorum

1|0
    0|0
  • Ben de öyleyim bir Tinto Brass izledim hala etkisindeyim diyebilirim :):):

1|0
    0|0
  • Etkilenmem o kadar da. Üzerinde 3 saat konuştuğumuz zamanlar olur :)

1|0
    0|0
  • Aynen bende..Leyla mecnunu izliyorum..bi çıkıyorum mecnunum

1|0
    0|0
  • Filmden çok etkilenmişsem bende kendime gelemem bir süre. Sürekli film aklımda oynar durur :D

0|0
    0|0
  • bağlanırım ama arayı iyi ayarlamak gerek.

0|0
    0|0
  • :) ilginç... ben de bazen etkileniyorum ama 1-2 saat sonra normala dönüyorum...

0|0
    0|0
  • bir kaç kere olmuştu, ama artık olmuyor

0|0
    0|0
  • doğduğum günden beri etkisindeyim başrolünü oynadığım romantik komedi filminin.

0|0
    0|1
  • filmlere değil dizilere bağlanıyorum genelde

0|0
    0|0
  • ben de aynı şekilde paranomal activity i izledikten sonra elektrikler gitti 2 gün falan olayı atlatamadım:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bi yere kadar etkilendigim filmler oluyor ama psikolojimi komple etkilemez

lakin I spit on your grave'in remakeinde sinir krizi gecirmistim ki normalde gore/istismar sinemasina falan dayanabiliyorum aslinda.

1|1
    0|0
  • Halkanın ilk filmi aklımdan çıkmıyor. Oradaki kızın rüyalarıma girmişliği de vardır. Hatta evdeki bazı nesneleri o kıza benzettiğim bile olmuştur. O zamanlar çocuktuk tabi çocukluk psikolojisi.

1|1
    0|0
  • Uzun süre etkilemez korku filmleri hariç

0|0
    0|0
  • pihuuyyy! bissürü var öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...