Lucy filmini izleyen var mı? Onun yerinde olmak ister miydiniz?

Ben bugün gittim ilk yarısı çok güzel heyecanlıyken itiraf etmeliyim ki ikinci yarısında biraz sıkıldım hele sonunda çok büyük hayal kırıklığına uğradım ama yine de genel olarak begendiğim filmler arasına girdi ve gittiğime asla pişman olmadım bence izlemelisiniz arkadaslar :) Sorum şu ; filmi izleyenler beyninizin yüzde kaçını kullanabilmek isterdinizz Lucy'nin karnına yerleştirilen ve hızla kanına karısan o tozlardan size de enjekte edilmesini ister miydiniz? :))

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Film çok manyaktı her açıdan çok beğendim ama darwine çok bağlanmışlar ve kadın resmen Tanrı oldu sonunda. Sanki aslında Tanrı da beynini %100 kullanabilen bir insandır demek istemişler o hoşuma gitmedi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Film senaryonun gidişatı bakımından fena değil ama o son, filmi alt üst ediyor, çok uydurma olmuş o son, Scarlett Johansson biraz overrated bir aktör, ama rolünü iyi oynadığını söyleyebilirim, benim gözümde biraz vasat bir film.

Soruna gelecek olursak, tozla uçacak olsaydık eğer, bugün bonzai havayollarını kurmuştuk.
    Sanırım super güçlere sahip olsaydım, lucy benim yanımda melek kalırdı, Dünya'nın benden sağ kurtulacağını sanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • %20sini kullanıcak kadar toz versinler yeter bana ucmaya kaçmaya gerek yok :D

• Soruyu görünce, filmi merak ettim,
    torrentten indiriyorum şimdi. İzleyince yorum yazarım. :)

0|0
    0|0
    • begenirsin umarım :)

• ''Samsara'' ve ''Melekler ve Şeytanlar'' filmlerinden ufak ufak kesitler de içeren etkileyici bir film. Dvd'si çıktığında, kesinlikle satın alırım. Ekran görüntülerinden aldığım notlar bunlar, soru için ve filmi izlememi sağladığın için teşekkür ederim. :)

'Bir (1) ölçüm birimi ama yanlış. Tüm yaptıklarımız, sosyal sistemde yatan eskizlerdir. 1+1=2.
      Ama 1+1 asla 2 etmez. Numaralar yok, çözüm olan semboller yok. Bunlar, insan ölçeğini göstermek için kodlanmış şeylerdir. Bu yardımcı ölçekler, dünyanın sonsuz olduğunu unutmak içindir.''
      ''... Zaman nihai ölçüdür, varoluş nedenimizdir. Maddeye varlığını o verir. Zaman olmadan, hiçbirşey olamaz. Zaman, bir bütünleştiricidir.''

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu soruyu bende sormuştum evet çok güzel bir film beğendim sonu biraz saçma olsada 2. Çıkacak gibi geldi bana... Filmden çıktıktan sonra insana bir güç geliyor Bende yapabilirim gibisinden olsa güzel olurdu ya %20 sini kullansam bile bana yeter :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...