Sizden bizi yargılamamanızı istiyoruz çok mu şey istiyoruz?

Basimizii kapatmamiz sacma geliyomus? Biz sizin saciniza karisiyormuyuz ne kadar sacma diyormuyuzz sizde bize karismayin basimi kapattiysam seninn zirvaliklarini duymak icinn kapatmadim Allah icin kapattimm rabbim dedigi icin kapattim seni ne ilgilendirir benim ferace giymem seni ne ilgilendirir benim turban takmamm seni ne ilgilendirir namaz kilmam bizler sizin saciniza kiyafetinize karismiyorsak sizde bizim basortumuze karismiyin lutfen dinde zorlama yoktur kafanizi kapatin demiyoruz sadece sizden bizii yargilamamanizi istiyoruz cok mu sey istiyoruzz?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim millete bu bile çok geliyor. İlla burnumuzu sokucaz başkalarının kararlarına, fikirlerine, düşüncelerine, inançlarına, bizde saygı yok. Ne olacak bu memleketin hali :) İnan ki bilmiyorum. Kendi hayatımızla ilgilenmekten çok başkalarıyla uğraşıyoruz. Halbuki banane, sanane, onane demek bile zor geliyor bize.
    Nasreddin Hoca çarşıda dolaşırken adamın biri:
    - “Efendi, az önce nar gibi kızarmış bir tepsi baklava götürdüler,” demiş.
    Hoca aldırış etmemiş ;- “Bana ne?” demiş.
    - “Amma, baklava tepsisini sizin eve götürdüler” demiş adam.
    Hoca terslemiş adamı; - “O zaman bundan sana ne?”

1|0
    0|0
    • Haklisiniz insanlar şu an oyle bir raddedeki kim nerde ne yapio ne giyinio herseyle ilgileniyorlar amaa donup kendilerine bakmayi hic akillarina sokmuyorlar hayat benim hayatimm yani hangi dini sectigimden onlara ne yani ben onlarin dinine karismiyorum oysaki herkezdeki amac dinimizii kotulemekk neymis tek bir sac teliyle tahrik olunurmuymus rabbim dedi kapat die bizde yerine getiriyoruz

• Kendilerini modern batılı olarak görüp seni yobaz olmakla suçluyorlar. halbuki kendileri yobaz bunların. Onlar özgürlüğü sadece kendilerinde görüyorlar. Empati yapacak beyin dahi yok onlarda. Erdoğanla uğraşacaklarına şu zihniyetlerini değiştirmekle uğraşsınlar. Son 12 yıldır Ak partinin iktidarda kalması ve yüzde 50 lik bir kısmın erdoğanı desteklemesi, iktidar hayallerinin suya düşmesi artık diğer yüzde 50lik kısımda rahatsızlık uyandırıyor. Zaten gezi olaylarının bence ardındaki en büyük sebepte budur. Bu rahatsızlık paranoya derecesine ulaşmış, insanlar artık otobüslerde, metroda birbirine girecek dereceye ulaşmış. bir tarafta aşırı derecede sevilen bir erdoğan varken, bir taraftada aşırı derecede nefret edilen erdoğan tablosu ortaya çıkıyor. Öyle ki sanada bu sebepten sırf erdoğana olan kinlerinden açılmanı istemişler. Ben, zorla bir kızı kapatmaya çalışan birini de aynı seni savunduğum gibi savunurum. Ama onlar bunu yapmaz. Zorlamayla yapılan hiçbir şeyde samimiyet olmaz.

• Evet haklisiniz :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• çok biliyon sen. s. s

1|0
    0|0
  • adamsın da takmıcan onları ^^

2|0
    0|0
    • Takilmicak gibi degilki ama gelmisler laf yapiolar neymis basimizii ortmemiz sacmaymis

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...