İngilizce bilen arkadaşlar bakabilir mi?

Üniversite 3. sınıfa geçtim arkadaşlar. Devlet üniversitesindeyim, Aynı zamanda kolej mezunu olmama rağmen ne yazık ki ingilizcem pre-int. seviyesinde. Uzun süredir hep kaçtım ingilizceden ama artık 2 yılım kaldı mezun olmama ve ne yazık ki özel sektörde ingilizce bilmem çok önemli..

Ailem direk yurtdışına git 3. sınıfın yazında diyor.3 ay eğitim al diyorlar ancak ben kendimi ingilizce konusunda yetersiz buluyorum ki ingilizce seviyemde ortada kursa yazılmam daha doğru olmaz mı burada?

Güncellemeler:
Yurtdışına gitmeden burada en azından teemeli almam daha iyi olmaz mı arkadaşlar? Çünkü ben ne konuşabiliyorum nede düzgün anlayabiliyorum..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• meraklıysan bir şekilde kaparsın, sevgilim yabancı,5 dil biliyor.2 dil ortak,3. dil için çalışmaya başladım :D

0|0
    0|0
    • nasıl çalışıyorsunuz?

• ona sürpriz yapmak için söylemedim çalıştığımı, cep kitabı aldım bir tane, sadece okudum onu. sonra internetten şu dil öğrenmek için açılan sitelerden bir çocuk ile haftada 1 gün skype üzerinden konuştuk. şu anda nasıl yemek sipariş edeceğimi, adres sormayı öğrendim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yurtdışına gidersen bu İngilizce'ni geliştirmek için baya faydalı olacaktır. Hem de yeni yerler görmüş, farklı kültürler tanımış olursun. Değerlendir bence.

0|0
    0|0
  • Kurs sana hic bisey katmaz grammar haricinde

0|0
    0|0
  • Ben Lingusta metodunu satıyorum konuşmama yardımcı mükemmel bir program. 3 ünite 99 dersten oluşuyor

0|0
    0|0
  • Temeli al sonra git bence. Temel olmadan 3 ay az olur. Oraya gidince kesin geçici bir işe de gir

0|0
    0|0
    • İnt. seviyesine kadar kursa gittikten sonra 3 ay dil okuluna gideyim diyorum aynı zamanda İngilterede dil okuluna giderken tanıdığımızın hamburger dükkanı var orada çalışırım sizce uygn olr mu? yalnız ailem direk yollamak istiyr sinrlerm bozuldu anlamıyrlar beni

• çok teşekkür ederim hayırlı geceler

• Sağol sanada

Kızlar Ne Diyor 4

• burada öğrenmek hiçbir halta yaramıyor her yerde Türkçe konuşanlar olduğu için. yerinde olsam imkan varken yurtdışına giderim. daha kolay öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Yurt dışına çıktığınız takdirde bol bol pratik yapma fırsatı bulursunuz, sizin için daha faydalı olur.

0|0
    0|0
  • yurtdisina git direk

0|0
    0|0
  • kursun hiç faydası olmuyo nerdeyse bence sen direk yurt dışına çıık

0|0
    0|0
Yükleniyor...