Üniveristeyi şehir dışında okumak mı kendi şehrinde okumak mı?

bence şehir dışı daha mantıklı herşeyi öğrenmek adına. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• şehir dışı derim ailenden uzak tek başına kendi ayakların üzerinde tanımadığın bir şehirde ve insanlarla. Al sana doğal survivor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 0|0
    0|0
  • Şehir dışında okumak kaçmaktır yaşadığım yer benim hayatımın merkezidir ben merkezin dışında yaşıyamam.

0|0
    0|0
  • Şehir dışında okumak tabi ama aileme yük olmak istemem o yüzden bir iş bulmak lazım iş bulabilirsem eğer şehir dışında tek başıma bir evde ooooh :) On numara

0|0
    0|0
  • eğer kendini , kişiliğini , hayata karşı direncini geliştirmek istersen kesinlikle şehir dışında oku derim

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten üniversite hayatını yakından görmek istiyor, tek başınıza tutunabilmeyi öğrenmek istiyorsanız, şehir dışı daha mantıklı. ama aklı başında biriyseniz, bunlara ihtiyacınız yok demektir.

0|0
    0|0
  • kızların geneli şehir dışı ister düşünmez anne baba para yolluyabılır mı vs diye mi neden şehir dışı rahatca gezmek dolasmak her istediğini yapabilmek için

0|0
    0|0
  • Bence kendi şehrin daha mantıklı. Çünkü zorlanmazsın kendi evinde kalırsın sıcak yemeğini yersin istediğin gibi çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bir ablamız soyle demişti ;
    Biktim diyorsan yalniz hissediyorsan yola cik bilmedigin yere gormedigin yere git doğru dos doğru
    KOLERA <3 =)

0|0
    0|0
  • sehir ici ben ona lise uzatma derim olmassa olmaz ailenden kacip kendi basinin caresine bakmayi ogrenmelisin

0|0
    0|0
  • Şehir DIŞI

0|0
    0|0
  • bir kız şehir içinde okumalı bence.

0|1
    0|0
  • Şehir dışı tabikide :)

0|1
    0|0
  • Şehir dışında okumak bence de en iyisi. Baba baskısından kurtulmak azıcık kafa dinlemek için ideal.

0|0
    0|0
  • Şehir dışı daha iyi olur. Hayatı daha iyi anlayabilmek için.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şehir dışında okumak :D

0|0
    0|0
  • Sen sehir disinda oku..

0|0
    0|0
  • Kendi şehrinde okumak daha iyi gibi bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Yasadığın sehre bağlı

0|0
    0|0
  • Şehir dışı bence, çevreni geliştirmek için , hayatı öğrenmek değişik insanlar tanımak iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sehir dışı

1|0
    0|0
  • şehir dışı.

1|0
    0|0
  • Şehirdışını kazandım ama arasıda aşırı uzak değil öyle.

0|0
    0|0
  • bence tecrube konusunda haklısın ama, kendı yasadıgın yerın zorluklarınıda sen bılıyorsun. dara dustugun zaman basını sokup danısacak cok kısı var. ıkı turlude dusunebılır ama bu sartlarda maddı ımkanları ortaya koymakta fayda var.

0|0
    0|0
  • kendi şehrinde okumak çok iyi bence, ben mesela İstanbul'da yaşıyorum ve İstanbul'da okuyorum ama gelişmemiş bir şehirde okuyorsan, kaliteli üniversitelerin olduğu şehirleri tercih et.

0|0
    0|0
  • annemle babamın gönderecek maddi durumu olursa şehirdışı değilse kıçımı kırıp annemle babamın yanında okuyacagım

0|0
    0|0
  • Şehir dışı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şehir dışı. Ailele babadan ayrı yaşamak lazım bence

0|0
    0|0
  • kendini kandırma git de gör ebeninkini

0|0
    0|0
    • zaten gittim ama gittiğim yer çok kırsaldı yatay geçişle istanbula döndüm fakat dikey geçiş yapmayı düşünüyorum. İzmir eskişehir filan...

Yükleniyor...