Merhaba arkadaslar nedir bu abazalik nedir bunlarya?

nedir bu insanlarda ki sapkinlik nereye gidiyoruz hic durup bir dusundunuzmu ne yapiyoruz diye sahis aksam yatakta yaptiklarini burada anlatiyo ya hicmi esinizin ozeli yok herkes bunu bilmek zorundami ne yapmaya calisiyorsunuz hala anlamiss dglm uzaktan bakiyorumda bu gidisat hic iyi değil nerde bizim musluman turklugumuz gencler.. bu yaptiginiz sirdugunuz sorular size yakisiyormu peki?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yorum atanlar da önemli sırf soru soranlar degil. Adam dogru duzgun soru soruyor abazanin biri farkli seyler yaziyor. Bence bir kural konmali ve yeniden duzenlenmeli bu site. Ayrica egosu tavan yapmış insan cok. Ne sinir oluyorum oylelerine ya al kafami duvara surt kivilcim ciksin diyorlar resmen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aile terbiyesi almamış bunlar. Özellikle kızlar namahrem sorularını sorup duruyorlar orama böyle yaptım şurama böyle yaptım her şeyi burada sormak zorundamısınız anlamıyorum ki.

0|0
    0|0
    • ama bu kizlar boyle yaptikca daha gozden dusuyo igrenclestiklerinin farkinda dgller

• Çirkefler çirkef kız göbeğini açmış birde mini şort giymiş vay efendim laf atmışlar ne kadar abaza varmış. E millet baksın diye giyiyorsun sonra bakınca adamlara abaza diyorsun asıl abaza o ama haberi yok.

• insanlar cinsel ilişkiye giremiyor sonucundan abazalık ortaya çıkıyor ben buna inanıyorum...

0|0
    0|0
    • asil meselede bu zaten okadar siradanlastikmi

• avrupalılar yoldan mı çıkmış kusura bakma ama biz onları geçtik türkiye iyice çıvıttı...

• haklusin galiba:) su dikkatimi cekti su sordugum soruya 2 den fazla cevap gelemdi cinsellik sorusu olaydi cevap patlamasi olurdu :))

Yükleniyor...