Grinin Elli Tonu filmi 13 Şubat'ta, gidecek misiniz?

13 Şubat 2015 vizyona gircek filmi gitcek misiniz? Ben gitmeyi düşünüyorum :D Kesin bütün abazalar full doluşcak :D

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle aynı cümlelerin kurulduğu, yazarın sürekli tekrara düştüğü ve üstüne üçleme yaptığı, Amerika'da kadınlar arasında çok fazla okuyucu kitlesi olan, küçük bir yayın evi tarafından keşfedilen bla bla bla... Sanatsal anlamda kitapta dahi bir halt yok iyi bir pazarlama stratejisi geliştirip peynir ekmek gibi sattılar Marquis de Sade okuyun eğer bu tarz hikayeler sizi çekiyorsa tavsiyemdir filme gelince bir Nymphomaniac kadar başarılı olabileceğini, dikkat çekebileceğini, ses getirebileceğini sanmam ki herşey gişe değil!

1|0
    0|0
    • O filmle bu apayrı kategorilerde yalnız kıyaslamamak lazım, edebi değeri olmasa da günümüzde edebiyat sız edebiyat daha eğlenceli ve akıcı

• Kişiye göre değişir tabi ki tamamen tercihlerle alakalı ama açıkcası edebiyatsız edebiyat bana göre değil :)) hayatımın bir kıymet-i harbiyesi var :))))

• Edebiyatsız edebiyat demeyelim de ikili ilişkiler, cinsellik ve aşk her zaman satar diyelim :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Emin ol erkeklerden çok kadınlar gidecek o filme.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gidilir tabi ya bir karşı cinsle :)

0|0
    0|0
  • bende gidecem kitaptan etkilendim... ondan kaynaklı abazalıktan değil p*rno izlemeye gidiyoruz düşüncesiyle olanlar lütfen gelmesinler.

0|0
    0|0
  • senin o abaxalardan farkın mı var sanki

1|0
    0|0
  • senin gibi bir abaza gidiomuş ne gidecem :D

0|0
    0|0
  • merakla bekliyorum seslendirme beyonce zaten :) bu arada gay'ım abaza damgası yemek istemem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kitabini okudum kafi

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorum arkadaşım anlatti çok merak ediyorum ama sevgilime ne dicem onla gitsem olmaz gitmek de istiyorum uff

0|0
    0|0
  • erotik filme abazalar dışında kimin gitmesini planlıyorsun?

0|0
    0|0
  • gidecem ama gelmezse diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Kitabini almistim hic beğenmedim berbat

0|0
    0|0
  • Yasaklamazlarsa gidicem.

0|0
    0|0
  • Gitmem terbiyem müsaade etmez.

1|0
    0|0
  • İçeriği hakkında bilgim yok ki

0|0
    0|0
  • Giderim elbette :D

0|0
    0|0
  • Gidilmez mi yaa merakla bekliyorum vizyona girmesini :d

0|0
    0|0
  • belki giderim

0|0
    0|0
  • 3 seriyide okudum , gayet güzeldi ve muhakkak filme gidicem.

0|0
    0|0
  • 15 Şubat değil mi? bende gitmeyi düşünüyorum.. merak ettiğim kitaptaki can alıcı sahneler gerçekten görsellik kazanabilmiş mi?

0|0
    0|0
  • onun kitabımı vardı sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...