Kızlar mı erkekler mi trafikte daha iyi?

Genelde kızlar trafikte biraz daha acemi gibi, ne dersiniz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler iyi.Amam bazı bayan şoförler var onlarda hakkını veriyor en az erkekler kadar gerçekten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bayan oldugum halde bayanlara ehlıyetı verenın aklına patates gırsın(tabı bazı bayanlar)dıreksıyona yapısmalar durup dururken yolun ortasında saçma sapan sınyaller kırmızı ısıkta 50 saatte kalkmalar vs. tabı bıde su varkı onumuzde 3 ayna varken bız yola bakıyoruz bu bı mucıze:)

0|0
    0|0
  • erkekler daha iyi tabi ama ben erkek kadar iyi olduğumu düşünüyorum hataya tahammülüm yok bide levye en sevdiğim şey zira çok lazım oluyor ist trafiğinde

0|0
    0|0
  • çok acemi tipler var hakaten bayanlardada,erkeklerdede

0|0
    0|0
  • erkekler daha iyi tabii ki de.

0|0
    0|0
  • kabul etmiyorum...ben iyiyimdir..yarışalımmı:))) vınnnnnnn

0|0
    0|0
  • kadınlar daha dikkatli.. erkekler gibi hava atmak için kullanmıyorlar genelde ama her iki cinsin de istisnaları var.. bence böyle bi ayrım yok.. çok iyi kullanan erkek de var çok kötü kullanan da.. aynı şey bayanlar için de geçerli.. gereksiz bir tartışma bence.

0|0
    0|0
  • bayanım ama kabul ediyorum tabiki erkekler,çok az iyi bayan şöför var.

0|0
    0|0
  • acemılıgı yapmamıza neden olan sızlersınız

cunku park ederken şerit değiştirirken acele edip bibbib kornaya basan sızlersınız

bızde aceleyle yapmaya calısıyoruz zaten abartıp korna calmaya ne gerek var

sizin yüzünüzden şeytan karışıyor işte bu kadar basıt

(sizler sizler derken her erkek şöförde degıl mesela benım babam herkese yol verır hıc acele ettırtmez)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• trafikte bir bayan görüp tüylerim diken diken olmasın diye aldırdım onları :D

0|0
    0|0
  • cinsiyetten bağımsız yüzde 90 kötü ve bilinçsiz kullanıyor zaten

0|0
    0|0
  • erkekler ama bunun nedeni bizim daha cok pratik yapmamiz , kadinlara pek imkan taninmiyor ki bu konuda

0|0
    0|0
  • Tabiki biz :)))

NAsıl bir soru bu :))

İstanbul trafiğini felç eden'de

Tabiki siz :))))

0|0
    0|0
  • Benim gördüğüm en iyi şoför bir kadın fakat sadece bir kadın diğerleri çıkmasın trafiğe :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...