Tavsiyeleri bekliyorum (:?

Arkadaşlar işimin rahatlığıyla günde bir roman bitiriyorum ama artık okuyacak bir sey bulamamaya başladım. Okuyup da etkisinden çıkamadığınız romanlar neler acaba? (:

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sen benim diğer yarımsın olur mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Poe'nin öyküleri olabilir, Ursula Le Guin Mülksüzler ya da Yerdeniz Öyküleri olabilir, Vladimir Bartol Fedailerin Kalesi Alamut olabilir :))) Emrah Serbes Deliduman olabilir, Murat Uyurkulak Tol olabilir :))) tarzın nedir, ne seversin?

0|0
    0|0
  • Valla en son okuduğum kitap Tantra - Spiritüellik ve Cinsellik
    Osho kız arkadaşımla beraber okumuştuk.

0|0
    0|0
  • Küçükken ormancı diye bir kitap okumuştum hala etkisindeyim, başka hiçbişey okumadım ondan sonra :D

0|0
    0|0
  • kıskandırıcı

0|0
    0|0
  • Uçurtma acısını okuduysan eğer ahmet Ümit'in kavim kitabini oku

0|0
    0|0
  • Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi, Orta Dünya Kitapları falan.

0|0
    0|0
  • benim diğer yarım sensin heinrich boll bunu oku sürükleyici bir kitap :) okumanı tavsiye ederim şiddetle

0|0
    0|0
  • Aynı Sıkıntı Bende Filim Bırakmadımm Yabancı dizi Bırakmadım Herşeyii İzledim Bencee Sende Filim İzlemeyii Denemelisin...

0|0
    0|0
    • İşte film izlemek olmaz ama yaa kitap daha güzel (:

• Orasını bilemem İlqi alanım filim Flim tavsiyee ede bilirim ama kitablarla aram yoq okuma erine izlemeyi tercih ediyom :(

• Uçurtma Avcısı !

0|0
    0|0
  • Ben genelde inşaat mühendislik alanına uygun kitapları okurum seni açarmı bilmem :D

0|0
    0|0
  • şu an okuduğum soğuk kahve :)

0|0
    0|0
  • Lux serisi :)

0|0
    0|0
  • Felsefi kitaplara yönel.

0|0
    0|0
    • Sofinim dünyası felsefeyle arami bozdu :d

• illetoloji veya salakoloji arkasına saklanmıcam :D Akıllı insan diilim, aciz insan diilim, haydut diilim ve salak diilim :D özelden konuşacaksak kitap öneririm :D

• Buradan öner herkes faydalansin

• Canım sana tavsiyem beni oku etkisinden çıkamazsın kesin :D

0|0
    0|0
  • Isaac Asimov Vakıf Serisi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Komunist manifesto :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...