Bursa'da denize girilecek yer neresi var?

bursada denize girilecek neresi var temiz olarak ?

Güncellemeler:
kumsaza gitmeye karar verdik, umarım güzeldir

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Güzelyalı olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bursaya. geleli dort yil. oluyor antalya dogumluyum. denizeden anlarim butun. yerleri. denedim durgun su istiyorsaniz kucuk kumla. siddetle oneririm hem. kalabalik. hemde. guzel oluyor ama. oglen. birle uc arasi insan cok. oldugundan. su. pisleniyor dortte temizleniyor sonra dalgali deniz istiyorsaniz midanya olabilir mudanyadaki yer kule. kafenin arkasindaki. plaj armutlu civari suyu. temiz ama diplerde. yosun var yuzme. bilenler. icin. guzel bir uer cunki. baslarda yosun. vsr. derinler tertemiz burgaz tarafi. olabilir trilye tarafi. taslik. oluyor. biraz midanyafaki. uerde. baslari. tas. hemen. iki. metresi. ssonrasi. yumusak kum gemlik. pis oluyor onerim siddetle kumla

0|0
    0|0
    • Arkadaşımla bursa merkezden kolay ulasabilecegimiz deniz kenarı bir yere gidip bir gece kalmak istiyoruz on yedi yaşındayım ve özellikl fiyatı uygun bir yer bakıyoruz deniz de girilecek kadar temiz olsun nereyi onerirsiniz

• @Sezebel Mudanya da Kızılay plajı, Burgaz Halk Plajı size en yakın yerler olacaktır. Özellikle Kızılay Plajı yalnız gelen erkekleri almamakta. Nezih bir ortam bulacağınızı ümit ediyorum. İyi tatiller.

• Kumsaza gidebiliriz :)

0|0
    0|0
  • bursa çocuğuyum her yerde yaparım diyen travestiye sormak lazım

0|1
    1|0
  • karacabeyin aşağı tarafları cafenin 100 m aşağısı

0|0
    0|0
  • Deniz mi havuz mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bursalıyım ama bursada denize girilecek bi yer bilmiyorum çünkü yok her yer yosun ve kaya kaynıyor havuza git boşver denizi...

0|0
    0|0
  • kumyaka isimli yer güzel biz gittik hiç deniz anası yoktu ve temiz çok dalgada yok çok fazla derinleşmiyor çocuklu aileler için ideal

0|0
    0|0
  • mudanya , güzelyalıda bulursun bol bol ama gemliği deneme

0|1
    0|0
  • Mudanya . (burgaz . güzelyalı)

0|0
    0|0
Yükleniyor...