Tadı güzel içki var mı?

Vodkaydi biraydi viskiydi bunların tadı çok fena ya bir süre sonra tadına bakmadan dikiyorsun ama yok mu tadı da güzel olan içki?

Güncellemeler:
Ne ara 2 saat olmuş ya :) cevaplar çok iyi arkadaslar çok teşekkürler 😊😊

0|0
2491

En İyi Kız Görüşü

• Safari
    Tequilla
    Quarenta y tress
    Malibu
    Ti maria
    Mojito

Bende wisky bira falan sevmiyorum ama bu yazdiklarimin tadi cok guzel

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 91

• Tadi super Baileys Irish Cream (tescilli marka üstten virgül içermemektedir) likör tabanlı bir İrlanda viskisi ve kremasıdır. R. J. Bailey & Co. tarafından İrlanda, Dublin'de üretilmekte olup, hacmen %17 alkol içermektedir.

Baileys, "Uluslararası Damıtıcı ve Şarap Tüccarları" (İngilizce: International Distillers and Vintners) ve bir yeni ürün geliştirme firması olan I&D mensubu bir topluluk tarafından yaratılmıştır. Baileys'in arkasındaki esas isimler, Tom Jago ve David Gluckman, halen Jago's Cream Liqueur gibi başarılı içecekler yaratmaktadır. Baileys İrlanda viskisinin, krema ve kahve aromaları ile harmanlanmasıyla üretilmektedir. İçkinin badem ve fındık aromasıyla, zengin, pürüzsüz ve tatlı bir tadı vardır.

Baileys'in isim hakkı günümüzde Diageo firmasına aittir.

26 Kasım 1974'de piyasaya sürülen Baileys'in, ilk kremalı likör olduğu iddia edilmektedir. Bu iddiaya karşı çıkanların sayısı çoktur, ama içki piyasaya çıkar çıkmaz birçok taklidinin yapıldığı da bir gerçektir.

2003'te, Bailey & Co., Baileys Glide adlı daha az tatlı ve hacmen %4 alkol içeren bir ürünü, sıkılıkla içki tüketen kişiler pazarını hedefleyerek, piyasaya sürdü.

2005'te, orijinalindeki gibi hacmen %17 alkol içeren çikolata aromalı Baileys çeşidi piyasaya sürüldü.

2006'de, krem karamel aromalı Baileys çeşidi piyasaya sürüldü.

0|0
    0|0
    • Helal be abi copy paste :D

• hic tatile cikmazmisin

• Rehberlikmmi yapiyorsun

• dünyanın en güzel likörü.

baileys içme yöntemleri #1# : 1 ölçek absolut (mümkünse vanilya) + 1 ölçek malibu + 2 ölçek baileys + bir miktar muz + buz + az mikatsa kahve tanelerini mikserden geçidiğinizde ortaya çıkan karışımı içmeye kıyamazsınız, eğer içerseniz başka kokteyl içmezsiniz.

baileys içme yöntemleri #2# : sadece buzla karıştırarak direk içebilirsiniz. yine güzel.

baileys içme yöntemleri #3# : damak tadınıza uygun şekilde hazırladığınız nescafeye 1 ölçek baileys ekleyrek sıcacık çok lezzetli bir tat yakalayabilirsiniz.

baileys içme yöntemleri #4# : nasıl içerseniz için müthiş birşey.

0|0
    0|0
  • Baileys ve Archer's çok güzel likörlerdir ve tatları çok güzeldir.
    Baileys karamel likörü, kahve ile güzel gider ya da yalnızca iki parça buz ile de içebilirsin.
    Archer's da çok güzeldir, şeftali likörü sek olarak çok iyidir ya da Sprite ve Buz ile çok güzel bir karışım yapabilirsin daha tatlı olur :)

0|1
    0|0
  • beylies güzel bir likördür
    pina colado içe bilirsin
    long island tea olabilir herahtir
    mojito olabilir
    b52 mutlaka dene
    biraz daha hafif dersen gül şarabı ve kiraz şarabı da olabilir
    bacardi dene mesele az keskindir
    aklıma şuanlık bunlar geldi

0|0
    0|0
    • Biraz Ekşi de olabilir severim vişne gibi mesela tatlı olmasi gerekmezde kötü olmasın tadi yani :)

• Rus vodkasi denedim diğer dediklerini bir deniyim bakiyim ;)

• yok menşei rusya isimleri birini ursus
      birinin xuxu

• Meyvalı votka felan yalan hepsi acı alkol seviyesi yükseldikce keskinlik artar tat acır güzek tat arıyorsan kokteyleri dene sarhoş olmak istiyorsan tat arama xuxu var bulabilirsen şeker gibidir şizofren var ama bunlar ya ülke dışı ya da barmenin hazırladığı karışımlar (: seks on the beach, mariachi iç onlar idare eder

0|0
    0|0
    • Yinede bir yerde dur demeli yoksa sonunu biliyorsun kavaboya koşulturmalar felan ama bana sorarsan tekilayı tek geçerim tuz limon şat

• Bünyem saglammis lavabo sorunu olmadı henüz hatta çok sasirtmistim ark. lari beklemiyolardi 😁😁

• Bizzat ıçki yok ama kokteyller var tatli olanlar

1|0
    0|0
  • Bira rakı vs diyenlere sövesim geliyor.
    Baileys olabilir malibu olabilir. Sek olarak tadı güzel içki olduğunu sanmıyorum ama kokteyl şeklinde meyve suyu tadında alkolün dibine vurabilirsin.
    Meyve şuruplarının tadı çok yoğun oluyor onlarla (mesela) vodka karıştırdığında içimi çok kolay oluyor.
    İçemiyorsan o şekil dene derim :)

0|0
    0|0
  • İçki bütün kötülüklerin anasıdır...

Kumar mıydı la o yoksa?

yalan eltisi miydi?
    ya neyse içme işte sen...

0|0
    1|0
    • Arada bir zaten ya. O zaman da ağzım bozulmasın çok şey istiyorum biliyorum :))

• zaten ana gibi yar olmuyor işte :))

iyi hazırlanmış bir malibu iyidir. ama topuktan keser şerbet gibi içme.
      güzel kokteyller de var (hiç bir yerde bir önceki tadı tutturamazsın herkes biliyorum ayağına başka bişey yapar)
      ama senin gideceğin mekanlar genelde genç bar tarzı olacağı için bir bira al önüne, ufak ufak içiyormuş gibi ortama ayak uydur. sarhoş olmana gerek yok. falan filan işte...

• Beylis, malibu, likörler ( gül, muz, çilek, acıbadem , nane her türlüsü var ) kokteyller vs.
    Sıralarsın.

0|0
    0|0
  • Baileys. Evde kendin hazırlayabilirsin. İstersen tarifini veririm.

1|0
    0|0
    • Nasıl yapılıyor

• Ahaha uniye gidip bunları öğreniyoruz ne kadar ironik :))

• eee kimsenin bir şey öğrettiği yok, çaba göstermeli:)

• 0|0
    0|0
  • Tadı güzel olan yoktur da Votkayla Red Bull u karıştırırsan Red Bull tadı baskın geliyor. Red Bull u seviyoran çok rahat içersin.

0|0
    0|0
  • Long island iced tea.

Güzel yapan olursa tüm gece içilir.

www.scienceofdrink.com/.../...-island-iced-tea.jpg

0|0
    0|0
    • Güzel yapan? Kendim karistirsam

• bir dene ama cok fazla alkol çeşidine ihtiyacın var. Cl'leri tutturmak falan biraz zor. Ben denedim şuruba benzedi tadı :)

• Kokteyller var kanki

0|0
    0|0
  • vodak klasik meyveli olanlarını dene olmadı kkteyle yap ya da likörlerin tadına bka

0|0
    0|0
  • Şampanya güzeldir. Vodkayıda karışık meyve suyuyla içersen iyi gider

0|0
    0|0
  • içki içmek HARAM güzel kardeşim, dini İSLAM olan bu ülkede bu soruyu sormak bu kadar kolay hale geldi ise ahirette VAY halimize

1|0
    2|1
    • Ooo sorsan müslümanlar erkeklerden iyi biliyorlar ne icilecegini cevapları okuyorum valla yazik utandim birde tarif veriyorlar şöyle yap boyle bunlardan ev kadini olacak anne olacak ve bekliyor vatana millete hayirli evlat olmasini yazik çok yazik hemde gerçekten kiyamet yaklasiyor

• ben size yetemem kardeşim, o yüzden yormayın beni

• sizin ilminize ve bilginize bırakız yetmek haşa o ne kelime elinize su bile dökemeyiz,

• çikolatalı tekila denemeni tavsiye ederim fakat bira bir süre sonra alışkanlık yapıyor tadı çok iyi gelmeye başlıyor ayrıca rakı iç fakat sarı zeybekten başkasını içme çok hafif ama ağırdır otururken anlamassın ayağa kalkınca anlarsın

0|0
    0|0
  • Tuz, tekila, limon.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 23

• E dikme o zaman sen de :) Çok mu matah bir şey :D İlaç mı sanki öyle bir sormuşsun ki :)
    Zevk için içmek istiyorsan şarap tavsiye ederim ;) Zevk almadığın şeyleri de hiç bir şey uğruna yapma derim..

0|0
    0|0
    • Sarhoş olayım diye ama tadı kötü olunca ne biliyim zor iciyosun ondan yani evet şarap diyo çoğu kişi onu denicem :))

• neden sarhoş olmak istiyorsun ki çok ilginç :)

• Yaptiklarima bahanem oluyo 😁😁

• Yıllanmış şarap 👍

1|0
    0|0
  • hepsi aynı tadını dusunmeyeceksın :D

1|0
    0|0
  • Kokteyl hazirla cikolatali tekila falan koyarsin baileys damlatirsin fjsvdnsb

0|0
    0|0
  • Malibu

0|0
    0|0
  • Tadi guzel bir seyler istiyosun meyve saraplari denemelison benim favorim seftali ama yaban mersinliside guzel

0|0
    0|0
    • Şeftali şarabıni denemeliyim her yerde bulabilir miyim

• Buldum buldum sonradan ama bana gece gece #heyecan yasattin @Seventyseven

• en azından bir şeyler yaşatmışım :D

• rose şarap meyve suyu gibi baileys de tadı güzel kahve ve buzla içebilirsin malibu süt ve buz üstüne çikolata rendesi güzel bir içki bence.

0|0
    0|0
  • mojito iç o zaman

0|0
    0|0
  • Baileys soğuk nescafe tadında

0|0
    0|0
  • Malibu-süt karışımı bir de tekila da hafiftir :)

0|0
    0|0
  • rakı

0|0
    0|0
  • Malibu, mojito

0|0
    0|0
  • Neredeyse hepsini tadimlik denedim hepsi berbat bir tek sarap icilebilir gibi.

0|0
    0|0
  • Efes malt ve tekila can can

0|0
    0|1
  • Jack Daniels mükemmel.

0|0
    0|0
  • carlsberg

0|0
    0|0
  • malibuuu :)

0|0
    0|0
  • Zıkkım iç -.- merak ettiği şeye bak hele

0|0
    1|2
  • Tekila... şarap kırmızı ve yillanmis olmali daha güzel olup sonraaaa votka bira vişne karstr super kafa yapio

1|0
    0|0
  • Şekerli su

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...