Kaç tane kitabınız var? Ve en sevdiğini kitabın ismi nedir?

Muhtemelen cinsellik, aşk vs tarzı konular kadar ilgi çekmeyecek ama mutlaka burada da az bile olsa kültürlü ya da okumayı seven insanlar vardır o yüzden sorayım dedim :)

benim şu an için yaklaşık 1.500'e yakın kitabım var kimisini parayla aldım kimisini oradan buradan topladım. Tabii ki hepsini okuyamadım ama şu an 600-700 kadar kitap okumuş durumdaydır herhalde.

Bana bu kitap okuma sevgisini aşılayan kitap ise Adam Fawer'ın Olasılıksız kitabıdır muhtemelen. Bundan 8-9 sene önce lisedeyken 6 saatte bitirdiğim bir kitap olma özelliğini taşıyor.

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• Kürk mantolu madonnayı çok severek okudum. En sevdiğim kitap o yani. Sabahattin ali okuyorum bu aralar. Önceden aşk kitaplarını okuyordum. Tarzımı değiştirmeye çalışıyorum. Elimde şu an sabahattin alinin kamyon u var.

Kaç kitap olduğunu bilmiyorum. Çok ödünç verdim geri getirmediler. Ama öyle fazla değil yani bence

0|1
    0|0
    • Aşk kitapları bir süre sonra ciddi anlamda sıkıyor. Çünkü hayal gücünü daha aktif kullanmanı gerektiren şeyler arıyorsun haliyle

• Ekran aldım hemen. Teşekkür ederiim^^

• rica ederim, iyi okumalar :)

Kızlar Ne Diyor 13

• En büyük hayallerimden biri kocaman bir kitapligim olması. Ataninca bir sürü kitap alicam. simdilik kütüphaneyle idare ediyorik

0|1
    0|0
  • Kütüphanemizde 1000in üzerinde kitap var ama ben bir kaç senedir sınava hazırlandığım için nenüz 150 küsür falan okuyabildim.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kitap okumak muhtesem bir sey :) kac kitabim var bilmiyorum ama okudugum cok fazla kitap var :) vee Olasiliksiz kesinlikle mukemmeldi :) John Verdon'un Aklindan Bir Sayi Tut serisi de mukemmelin otesinde :)) var mi yine bildigin bu tarz suc, cinayet, gerilim ve bir de icinde super bir dedektif bulunduran? :)

0|1
    0|0
    • Aklından bir sayı tut serisini nedense pek beğenmedim yani kendini sürekli tekrar ediyor gibi. Ama Dijital Kaleyi önerebilirim sana eğer bu şekilde bilim kurgu seviyorsan. Ayrıca Cesur yeni dünya kitabını da okuyabilirsin :)

• Şu an Dan Brown serisine başladım. O da cidden tatmin edici bir yazar.

• Ben David Gurney'e hastayim :) pekala tesekkur ederim :) Dan Brown'a ben de baslayacagim yakin zamanda :))

• Bende okumayi gercekten cok seviyorum. benimde kitabimin haddi ve hesabi yoktur ayni senin gibi kitap okumak candir :D

0|1
    0|0
  • 100-200 arası var benimde kitabım.. hepsini ayrı severim hatta tekrar tekrar okurum ama zülfü livaneli'nin serenad bayılmıştım..

0|1
    0|0
  • Benimde çok fazla kitabım var ve saymaya fırsatım hiç olmadı.
    Yahut en sevdiğim bir değil üç kitap var; Hanore De Balzac-Vadideki Zambak
    Christy Brown- Sol Ayağım
    Susanna Tamaro- Yüreğinin Götürdüğü Yere Git

0|1
    0|0
  • 118 kitap okudum hepsi harikaydi yaaa seçim yapamam ki

0|1
    0|0
  • Kitapligim kucuk geliyor sadece 250 tane sigdirabildim :) fazlasini artik bir yere koycaz bakalim

0|1
    0|0
  • Kaç kitabım var saymadım fakat 3 kitaplığım var, 300 400 vardır bir :)

0|1
    0|0
  • sayısız kitaplarım var hepsini çok seviyorum aynı kitabı defalarca okuyabilirim bazen kendimi kaptırıp günde 2 3 kitap okuduğum oluyo

0|1
    0|0
  • İlk soruyu pas geçtim, bilmiyorum. İkincisi; Chuck Palahniuk-Gösteri Peygamberi.

0|1
    0|0
  • cin ali tatilde

0|1
    0|0
  • Tek rafta 37 tane falan genelde hep arkadaşlarımdan alırım ama en çok sevdiğim Benden Çok Sevemezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok baya 30 var belkı daha hazla. Dan Brown, Stephen King ve Georege R. R Martin en sevdiğim yazarlar

1|1
    0|0
Yükleniyor...