Hangisi En büyük Komutan sizce? (Ben karar veremedim)

Anket seçenekleri kısıtlı olduüundan hepsini yazamadım örneğin Osmanlı Padişahları ile Atatürk'ü aynı şıkka koydum.

Yazamadığım bir sürü lider ve Komutan elbette var Tüm KOmutan ve Başbuğları kendi zamanlarına göre değerlendirirsek hepsi birbirinden üstündür. Ancak Millete en faydalı olan ve nam salmış (Mesala Atilla avrupada Tanrının Kırbacı olarak bilnmekte) Komutan kim ?

Konu hakkında malumatı olmayan arkadaşlar KAYITSIZ KALSINLAR.

• Tanrıkut Mete Hanv (Oğuz Kağan)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Atilla (Tanrının Kırbacı)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cengiz Han
    0% (0)50% (1)14% (1)Oy Ver
  • Osmanlı Padişahalrından birisi yada Atatürk
    40% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Diğer ( belirtiniz)
    60% (3)50% (1)57% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• D şıkkını ayırsaydın daha iyiydi... hatta Mustafa Kemal için ayrı bi secenek açsaydın, Kemalistlerin göğsü kabarsaydı... ona yığılsaydı... ben hak kullanmayacağım, ama modlar eğer düzenleme yaparlarsa kullanırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sence d seçeneği olduğu aşikar değil mi sadece atatürk için değil sadece fatih için değil yavuz için değil..

ama onların isimleri bile yeter sıfatları yeter

0|0
    0|1
    • Peki sence Atilla, CengizHan kılıçarslan Selçuk Bey olamaz mı Dünyada lk düzenli orduyu kuran ve 10 luk sistemle muhteşem bir displinle askerlerini eğiten düşmanlarını kesinlikle mağlup eden Bugün ki T.S.K nın kurucusu Tanrıkut Mete Han olamaz mı ?

• sen ne zekisin

• Sen ne laf anlamazsın ademe kadar ne işin var ? Ki adem daha bir komutan değildir ordusu yoktur Kamil

öğren bunları

• osmanlı padişahlarıyla atatürkü aynı şıkka koydun kaybettin

0|0
    0|0
    • tamam yavrum bu konuda hassasum da

• Ben çok daha hassasım kapiş ;)

• bence en süperi kenan komtan.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• HZ MUHAMMED (SAV) TARİHTEKİ EN BÜYÜK KOMUTANDIR.

1|0
    0|0
    • Peygamberimizdir üstelik büyükte liderdir fakat En büyük Komutan vasfına uyacak pek savaşı yoktur Uhud Bedir Hendek ve Taif yolculuğundan çıkan bir takım çatışma başka ?

• sen türklükle cok kafayı bozmussun

• :)

• erwin rommel

0|0
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmet ve II. Abdülhamid.

0|0
    0|0
    • Abdulhamid'te kuşkusuz ulu Komutanlardan ve Padişahalrdan lakin Atatürk'ün olduğu bir mukayesede Abdulhamidhan bir çıta altta kalır.

• O citayi bizim koyma yetkimiz yok kardes, tarih herseyi acikligi ile ortaya koyar.

• Bizde o yüzden diyoruz işte

• sadece Atatürk diyorum.o kadar tayip budalası üremiş ki gelin eksileyin lan

0|1
    0|0
  • Halid bin Velid

0|0
    0|0
    • Önce araptır sonra pekte büyük bir komutan değildir.

• Hiç savaş kaybetmemiştir. Savaş taktikleri dünyaya nam salmıştır. Arap olması onun değerinden hiç birşey eksiltmez.

• Savaş bu zaferde var yenilgide hiç yenilmemek tabi ki güzel Kendi tarihimizde de HİÇ YENİLMEMİŞ KOMUTAN VAR arap olması bu yüzden eksikliktir. Kendi ırkımdan kendi soyumdan var ken elin arabbından bana ne kaldı ki araplar savaştaki beceriksizliği ile nam salmışlardır.

• Gazi Mustafa Kemal

0|1
    0|0
  • Ömer Muhtar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...