Kim Milyoner Olmak İster'e katılmak istiyorum ama cesaretim yok. Nasıl yapacağız?

Şu an yüklü bi para olsa hayat kurtarır. Nasıl ihtiyacım var:( Kültürlüyüm diye göğsümü de kabartmıyorum. Ama siyasetle ilgili ya da tarihle ilgili sorular gelirse çuvallarım. Sonra demesinler marmarada yüksek lisans yapan kız bilmemne sorusunu bilemedi:( Mesela rauf denktaş'ın sesini ben de tanıyamayabilirdim.. Uff bu isteği de öldüremicem:D Napıcaz a dostlar?

Güncellemeler:
Arkadaşlar başvuruyorum :D beni izleyin anacım:D
bazen kimsenin bilemeyeceği soruları biliyorum mesela geçen albenizi kuğu gölü balesini bilemediler sinir oldum ama siyasi tarihle aram çok kötü:(parlamentoyu bilemeyecek kadar da değil tabi de.. link

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence katılmalısın baraja kadar gidersen yeterli paranı almış olursun joker hakların var takıldığın yer olursa onu bilebilen kişileri aramalısın. kimse seni yadırgamaz heyecana verirler o nedenle korkmana gerek yok önemli olan katılabilmen katılabiliyorsan bence git ihtiyacını karşılıcak kadar kazansan bile yeter sana. yanında arkadaşında olsun seni cesaretlendirip korkunu yenmene yardımcıda olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızım saçmalama gidip ne yapacaksın orada. Çok paraya ihtiyacın varsa idda oyana aaaaa.

Şaka bir yana eğer kendine güvenin varsa gidebilirsin. Ama yok çekiniyorum dersen boşver derim arkadaşım hayatına devam et :)

0|0
    0|0
  • sanki bizim ihtiyacımız yok :D valla yüksek lisans yapıpta rauf denk taşın sesini tanıyamıyorsan bencede katılmamalısın.Zira o yarışmaya bir profesör de katılmışt ve şaşırtmalı bir hesaplama sorusunu bilememişti..Zeka ve akıl akademik kariyerle doğru orantılı değil..

0|0
    0|0
  • kabul edildin de cesaretin kaldı :)))

0|0
    0|0
  • Başvuru formunu internet üzerinden buradan > link doldurun. Şansınız yaver gitsin :D

0|0
    0|0
  • kenan ışık iyice cozuttu, saçmalarsan itin götüne sokar

1|0
    0|0
  • Rauf Denktaşın sesini gerçekten tanıyamayacağını düşünüyorsan asla katılma!

0|0
    0|0
  • Ben başvuru yaptım ama henüz tık yok. Bi çağırsalar ya paranın dibini yada yerin dibini bulcam :)

1|0
    0|0
  • Siz kabul edilin.Ondan sonrasını bana bırakın :)Vereceğim gazla 1 milyonla bile dönebilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • piyango bilet al.1 milyon mu 2 mi daha iyi aklını kullan.

0|0
    0|0
  • lütfen yapma.. bünyemiz kaldırmaz

0|0
    0|0
  • Önce sen başvur..Herkesi kabul etmiyolar..Kabul edilirsen burda sana istediğin kadar gaz veririz :)

0|0
    0|0
  • senin gibi çok insan var.cesaret yok.harcanıyorsun be arkadaş git cesaret göster kap paraları gel bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başvur ya parayı aldıktan sonra kimsenin ne dediğinin ne önemi var :) yaşım biraz daha olsa ben de giderdim ama kültürme henüz güvenemiyorum..

0|0
    0|0
  • Cesur ol takma kimseyi kimler kimler neleri bilemedi boşver =) Bol şans

0|0
    0|0
  • önce katıl çağırılarsa bana yamuk yapma döverim de adama

0|0
    0|0
  • puff ben de istiyorun ama kenanın gazabına ugramak var adama nlduysa tersleyp duruyor.siyasetle tarhten korkmuyorum da sınema,sanat soruları..://

0|0
    0|0
Yükleniyor...