Yaratıcı ve hayal gücü yüksek dostlar.. koşun hele bi?

Bana bir bayan bir de erkek karakter lazım.. boyu yasi kilosu yaptiklari hobileri yasam tarzi.. karakteristik ozellikleri vs herseyiyle iki karakter yaratabilir misiniz?

Genc olurlarsa iyi olur..

(Not niye ne gerek var diyenler icin, her sey sinema için )

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir zamanlar çok karakter yazardım. Düşünelim bakalım.

Harry Potter'daki Hermione Granger'ı bilir misin? Onun zekasını, çalışkanlığını, hırsını, ciddiyetini ve zerafetini alalım.
    Ama böyle çok kuru oldu bu kadın, beğenmedim. Bunun üzerine uç nokta bir şeyler ekleyelim. Bu kız fazla duygusuz olsun, umursamazlık ve çapkınlık ekle.

Güzel, zeki, ciddi, soğuk, umursamaz bir kadın oldu.
    Neşeli ve sevimli bir kadın değil. Donuk bakışlı, soğuk, zarif, daha karanlık ancak fazla güzel ve fazla zeki.

İkinci seçenek;

Neşeli, güleryüzlü, coşkulu bir kadın karakter. Fazla alaycı ve ciddiyetsiz duran. Maceraperest ve gezgin bir tip olsun. Elde edilmesi mesele değil, elde tutulması zor. Delici bakışlı, entrikaya meyilli, sıcakkanlı, kıskanç ve yine fazla zeki.

Üçüncü seçenek;

Sessiz, genç bir karakter. Oldukça saf görünümlü ancak dengesiz, insana hayatı zindan eden bir kız karakter. Fazla hayalperest, çocuksu, kendi halinde. Ortalama zeka.

1|2
    0|0
    • 1. Karakter kafamda canlandi.. izliyorum bile onu.. sevdim.. Teşekkürler iyi yazdigin belli.. sadece karakter mi yaziyosun? Olay örgüsü vs oyle yeteneklerinde var mi..

• Tamam sen zaten hazinesin.. :) birakmam artık peşini... :) birde ayip olmasin diye mesaj da atmiyorum.. artik yorumlarla uzun sure konusuruz. d

• Hah :D Sanatçı ruhlu bir entele yakışmadı bu bak. Ne ayıbı yahu, yorumlarda denk geldiğim kişilerle konuşuyorum benim garezim ''selam, naber, tanışalım mı'' cılara.

Hangi hikayede var allasen :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayan karakter 1.70 boy , 53 kilo temizlik ve fazla eşyaları atmak gibi okb ye sahip, alkolik, agnostik, günlere katılmaktan zevk alır, firijit , karanlık ve böcek fobisi var, organizasyon işinde, yalnız yaşıyor, haftada düzenli olarak 3 defa ailesini ziyarete gidiyor. Nerede ters işler var başına geliyor asimetriden nefret ediyor.

0|1
    0|0
  • Sen mi yazıyorsun senaryoyu?

0|0
    0|0
    • Hikayeyi ve sinopsis i ben hazirlayacagim senaryo yu da yine burdan sorucam birine yazdiririm diye dusunuyorum.. bizim senaristler yoğun biraz.. hepsinin proje odevi var.. . d

• Sende bir tane keyfi yolunda aşkı sonunda kısa filmi çek ;) Bu tema üzerine iyi malzeme çıkar. Sözsüz kısa film de olur.

• Evet olabilir.. özgün seyler olsun diye ugrasiyorum..

• Telif hakkımı isterim ama =D

0|0
    0|0
  • uzun saçlı motosikletçi aynı zamanda rocksever bir karakter işine yarar mı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek; 185 boy 75 kilo esmer kiskanc otoriter takintilari olan sert cabuk sinirlanen ama siniri cabuk gecen inatci sosyal ogretmen zihin engelliler ogretmeni hatta

Kiz 170 boy kizil sacli 55 kilo kivircik sacli neseli cok sosyal hareketli cocuk gibi bir suru arkadasi var ama gercek arkadaslari degil bir suru sey yasamis ama hep kullanilmis kotu iliskiler.

0|1
    0|0
  • Ohhh :) Biz karakterleri yaratalim, sen nasiplen :) Olmaz öyle sey kardes ;)

Bari bize biraz "context" versen? Mesela bunlar sevgili mi olacaklar?

0|0
    0|0
    • Bir kac farkli ana karakterin hayatlari bir noktada kesişecek.. kisa film ama iki basrol olmayacak biraz daha karisik bir durum olmali.. izleyici kendine yakin karakteri kendi secmeli izlerken.. neyse hayatlari bir yerde kesişecek.. ve sonra kimin kim olduğunu anlicaz onceden bir alakalari var mi.. vs vs

• 3. Karakter, erkek, 20 sonlarinda, bekar, garsonluk yapiyor pahali bir restoranda. Zengin müsteri kitlesini görüp de onlarin yaptigi görgüsüzlükleri gördükce, hayiflaniyor. Lise bittikten sonra babasi vefat etmis oldugu icin, calismak zorunda kalmis. Her türlü isi yapmis oldugu icin de cok sert karakterli bir adam olup cikmis. Isten kazandigiyla annesine bakiyor.

4. Karakter, bayan, 20 yasinda, üniversitede okuyor. Ailenin tek cocugu ve annesiyle babasiyla beraber yasiyor. Baba serbest meslek mensubu, baskici, anne de bunu kompanse etmeye, kizina kendi yasayamadigi gencligi yasatmaya calisiyor. Kizcagiz da bir taraftan, üniversitedeki arkadaslarinin bekar evlerinde onlarin yasadigi rahatliga gipta ederken, diger taraftan da kendi ahlaki egitimine ters düsen bu ortama süpheyle yaklasiyor.

• :) güzel yazmissin bir iki degisik ile karustirdim mi ozelliklerini.. kullanilabilir.. :)

• bence kız 1.70 boyunda kızıl saçlı beyaz tenli yeşil gözlü okçu olsun bıçağıda seri kullansın
    erkek kardeşide 1.95 boyunda ince kaslı seri çevik hem kılıç hemde tüfek kullansın bunlar vampir gibi bişeyler avlasınlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...