İki Gitar Arasında Kaldım Yardımcı olur musunuz Arkadaşlar?

Müzisyen Ve Gitarist Arkadaşlarım Bu İki Gitar Arasında Kaldım. Kurs İçin Alıcam Hangisini Tercih Etmeliyim?

1 : urun.gittigidiyor.com/.../klasik-gitar-grande-royles-pena-full-set-119850346

2 : urun.gittigidiyor.com/.../stagg-c542tr-klasik-gitar-gitar-kilifi-hediyeli-109066494

Güncellemeler:
Arkadaşlar Stagg Modelden Bir Video

https://www.youtube.com/watch?v=MpjikALWMv8

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bence netten alma gidip kurs için alacağını söylediğinde zaten dükkandakiler sana uygun olanı cıkarıp verirler

0|1
    0|0
  • Gitara başlarken yapılan en büyük hata düşük seviye bir gitar alıp ilerledikce gitarı değiştiririm diye düşünmek. Aldığın gitarın telleri kötüyse akort sürekli bozulursa iyi ses alamazsın kulağın kötü ses alışır bu senin için çok büyük bir dezavantaj. Gitarı bırakmana bile sebep olabilir

0|0
    0|0
  • 1...

0|1
    0|0
  • birincisi gayet hoş

0|1
    0|0
  • istanbuldaysan galata civarında müzik aleti satan bir kaç mağaza var oraları tavsiye ederim kaliteli oluyor insanı gitardan soğutmuyor ben de ordaki LaLaMi'den almıştım

0|1
    0|0
    • Ben oradaki mağazalardan birinde çalışıyorum hiçte tavsiye etmiyorum kazık hepsi uçuk fiyatlar 60 gelen ensturmanı 200 e satıyorlar başka yerde 140 150 Lira.

• ben hocamızın tavsiyesiyle gitmiştim normal bir fiyata aldım diyebilirim en azından verdiğim paraya değdi kaç yıldır kullanıyorum gitarımı

• Stagg marka olan diğerine göre tercih edilebilir fakat ikisi de çöp daha önce söylendiği gibi.

0|1
    0|0
    • Kursa Yeni Başlıcak Biri İçin Çöpmü Cidden

• Akordu atar, burgular kopar, güzel ses alamazsın vs. Ama bu bütçedeki tüm gitarlar böyledir. Stagg markalı olanı alırsan yeni başladığın için sorun olmayabilir diye düşünüyorum. Sonra değiştirirsin zaten ilerledikçe

• Tabiki de kırmızı olan siyahın sesi güzel çıkmaz zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni başlıyosan çok para harcama çok özenme. Eğer biraz tecrüben varsa da yamaha gitarlara bakabilirsin

0|1
    0|0
  • Maddi durumun iyise yamaha al derim biraz pahalıdır ama seni baya bir idare eder

0|1
    0|0
Yükleniyor...