İki Gitar Arasında Kaldım Yardımcı olur musunuz Arkadaşlar?

Müzisyen Ve Gitarist Arkadaşlarım Bu İki Gitar Arasında Kaldım. Kurs İçin Alıcam Hangisini Tercih Etmeliyim?

1 : urun.gittigidiyor.com/.../klasik-gitar-grande-royles-pena-full-set-119850346

2 : urun.gittigidiyor.com/.../stagg-c542tr-klasik-gitar-gitar-kilifi-hediyeli-109066494

Güncellemeler:
Arkadaşlar Stagg Modelden Bir Video

https://www.youtube.com/watch?v=MpjikALWMv8

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bence netten alma gidip kurs için alacağını söylediğinde zaten dükkandakiler sana uygun olanı cıkarıp verirler

0|1
    0|0
  • istanbuldaysan galata civarında müzik aleti satan bir kaç mağaza var oraları tavsiye ederim kaliteli oluyor insanı gitardan soğutmuyor ben de ordaki LaLaMi'den almıştım

0|1
    0|0
    • Ben oradaki mağazalardan birinde çalışıyorum hiçte tavsiye etmiyorum kazık hepsi uçuk fiyatlar 60 gelen ensturmanı 200 e satıyorlar başka yerde 140 150 Lira.

• ben hocamızın tavsiyesiyle gitmiştim normal bir fiyata aldım diyebilirim en azından verdiğim paraya değdi kaç yıldır kullanıyorum gitarımı

• 1...

0|1
    0|0
  • birincisi gayet hoş

0|1
    0|0
  • Stagg marka olan diğerine göre tercih edilebilir fakat ikisi de çöp daha önce söylendiği gibi.

0|1
    0|0
    • Kursa Yeni Başlıcak Biri İçin Çöpmü Cidden

• Akordu atar, burgular kopar, güzel ses alamazsın vs. Ama bu bütçedeki tüm gitarlar böyledir. Stagg markalı olanı alırsan yeni başladığın için sorun olmayabilir diye düşünüyorum. Sonra değiştirirsin zaten ilerledikçe

• Tabiki de kırmızı olan siyahın sesi güzel çıkmaz zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni başlıyosan çok para harcama çok özenme. Eğer biraz tecrüben varsa da yamaha gitarlara bakabilirsin

0|1
    0|0
  • Maddi durumun iyise yamaha al derim biraz pahalıdır ama seni baya bir idare eder

0|1
    0|0
Yükleniyor...