Yeşil Çam filmlerini severmisiniz?

Yeşil Çam' ın hangi filmlerini severek izlediniz, hala izlemeye devam ediyorsunuz?
Örneğin ben Kemal Sunal ve Şener Şen ikilisinin oynadığı filmleri hala keyifle izlemekteyim.

Güncellemeler:
yok mu önerisi olan =)

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• Çok seviyorum. Nerde o buram buram kalite kokan filmler. Özellikle Türkan Şoray ve Filiz Akın'ın oynadığı fimleri hala büyük bir keyifle izliyorum. şimdikiler soytarıdan başka bir şey değiller.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu sene Hababam sınıfı serisini ve Tarık akan ın tüm filmlerini baştan bir kez daha izleyip bitirdim :)

0|1
    0|0
  • Çok severim. Şimdiki hiçbi türk filmi yeşilçam tadını vermiyor.

0|1
    0|0
  • Oyunculuğun sevişmek demek olmadığı zamanlar mı?

0|1
    0|0
    • Bu konu tartışmaya açık bir konu. Yeşilçam filmlerinde de sevişme sahneleri oluyordu yalnız.

• Konuşmam boyunca senden çok bilgim var gibi bir cümle kurduğumu hatıramıyorum, kendi düşüncelerimizi karşılaştırdığımızı sanıyordum. Sen benden daha çok bilgi sahibi olduğundan belki böyle cahille konuşmak istemezsin :) İyi geceler, sohbet için saol.

• Biraz daha araştırmanı istedim diye sen bunu cahillik sıfatına koyuyorsan şayet gerçekten de cahilsin demektir. Fakat insan ilişkilerin de cahilsin arkadaşım.
      Ben teşekkür ederim iyi geceler.

• Çook çok çok severim. Masum aşkları, temiz yürekleri insanı mutlu ediyor izlerken ^.^

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal, Tarık Akan, Gülşen Bubikoğlu , Sadri Alışık oynadığı filmlerini hala görsem izlerim her izlememdede sanki ilk defa izliyomuşum gibi izlerim

0|1
    0|0
  • Ölmeyen cüneyt arkın. Atıl kurt Tarkan :) Selvi boylum al yazmalım

0|1
    0|0
  • bayılırım :)

0|1
    0|0
  • Alyazmalım ve şenersenin filmleri

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • Hepsi çok güzel hababam sınıfı vardı dün starda izledik ilk defa ixliyormuşcasına

0|1
    0|0
  • BA YI LI RIM!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aile şerefi en iyisidir bana göre. Bak beyim sana iki çift lafım var...
    Çoğunu ne zaman görsem izlerim

0|1
    0|0
  • Kemal sunal çocukluk kahramanımdır :)

0|1
    0|0
  • Bazılarını severim ama çok sıkıcı olanlarda var

0|1
    0|0
  • aynen bende aynısı

0|0
    0|0